سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

اولین تصاویر از عروسی لاکچری جنیفر لوپز و بن افلک

suzan ghatar.com ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ یک دیدگاه ۳۴۸

بن افلک و جنیفر لوپز در یک مراسم شگفت انگیز و مجلل در عمارت ۸.۹ میلیون دلاری بن افلک در جورجیا عروسی کردند.

عروسی بن افلک و جنیفر لوپز

بن افلک و جنیفر لوپز در یک مراسم شگفت انگیز و مجلل در عمارت ۸.۹ میلیون دلاری بن افلک در جورجیا و در کنار خانواده، دوستان و سلبریتی‌های طراز اول، عروسی کردند. این زوج سلبریتی که با لقب «بنیفر» شناخته می‌شوند، در برابر مهمانان پیمان وفاداری بستند، در حالی که جنیفر یک لباس سفید رنگ برند رالف لورن و بن افلک یک کت و شلوار مشکی و سفید ست شده با لباس عروس پوشیده بود.

ازدواج بن افلک و جنیفر لوپز

ازدواج این زوج عاشق ۲۰ سال پس از اولین نامزدی این دو رخ می دهد، نامزدی که پیش از عروسی شان در پاییز ۲۰۰۳ یه یکباره به جدایی ختم شد و توجه بیش از حد رسانه ها به رابطه این دو دلیل جدایی غیرمنتظره شان اعلام گردید.

خانواده و دوستان نزدیک جنیفر و بن آن ها را در مراسم عروسی شان همراهی می کردند، از جمله فرزندانشان از ازدواج های دیگرشان. در مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک، سه فرزند بن از ازدواجش با جنیفر گارنر نیز حضور داشتند که شامل ویولت ۱۶ ساله، سرافین ۱۳ ساله و سم ۱۱ ساله بودند و دوقلوهای جنیفر، اما و مکس ۱۴ ساله که ثمره ازدواج او با مارک آنتونی هستند نیز در مراسم عروسی مادرشان حضور داشتند. از سلبریتی های مشهور حاضر در مراسم عروسی بن افلک و جنیفر لوپز نیز می توان به مت دیمون، دوست نزدیک بن، در کنار همسرش لوسیانا باروسو اشاره کرد. این دو سوار بر جت شخصی شان به فرودگاهی در نزدیکی محل برگزاری عروسی جنیفر لوپز و بن افلک سفر کردند. کوین اسمیت، کارگردان مشهور، و جیسون میوز بازیگر نیز در مراسم عروسی این دو در جورجیا حاضر بودند.

بخوانید  ازدواج مخفیانه خواننده معروف خبرساز شد!

بن افلک و جنیفر لوپز
مهمان‌هایی که همگی لباس سفید پوشیده‌اند به مراسم عروسی بن و جن که در خانه مزرعه بن در رایسبورو در جورجیا برگزار شد، می‌رسند.

عروسی جنیفر لوپز و بن افلک

از دیگر سلبریتی هایی که انتظار می رود در مراسم عروسی این دو حاضر باشند می توان به جرج کلونی، جین فوندا، رنی زلوگر و جیمی کیمل اشاره کرد. غایب بزرگ مراسم عروسی اما برادر کوچکتر داماد، کیسی افلک ۴۷ ساله بود که گفته است به خاطر تعهدات خانوادگی نسبت به بچه هایش نتوانسته در مراسم عروسی بن افلک و جنیفر لوپز حضور داشته باشد.

در میان مهمانان، مت دیمون و همسرش لوسیانا، کوین اسمیت و همسرش جنیفر، جیسون میوز و همسرش جردن، برگذارکننده استعدادهای درخشان (و شوهر سابق لورن سانچز) پاتریک وایتسل و همسرش پیا، حضور داشتند.

بعد از پایان بخش رسمی مراسم، افلک و لوپز همراه با مهمانانشان به سمت بخش Oyster House عمارت رفتند تا از مهمانان خود پذیرایی کنند.

بخوانید  ویدیو/تقلید جنجالی بانک ملت از جنیفر لوپز؛ تبلیغ مردانه بدون استفاده از زن!

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک
یک عکس هوایی از عروسی جنیفر لوپز و بن افلک، در حالی که گل‌های سفید بزرگ اطراف این زوج را احاطه کرده‌اند.

مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک
در طول مراسم دنباله ۲۰ فوتی لباس عروس جنیفر لوپز توسط مهمانداران نگه داشته شد.

پیش از مراسم، اقدامات امنیتی شدیدی در اطراف این عمارت ۸۷ هکتاری وجود داشت و گفته می شود که پلیس بر فراز این عمارت منطقه پرواز ممنوع اعلام کرده بود. همچنین گیت هایی در ورودی عمارت نصب شده و نیروهای پلیس ورود و خروج افراد را تحت نظر داشتند.

مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

عروسی جنیفر لوپز
پنج فرزند جنیفر لوپز و بن افلک از ازدواج‌های قبلی‌شان

ازدواج جنیفر لوپز

عروسی جنیفر لوپز و بن افلک در جورجیا

خانه بن افلک

منبع: روزیاتو

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
قلی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
قلی
Guest
قلی

این همه بی ناموس بازی برا چی