سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مزایا ریمپ ایسیو جک اس ۵ در مرکز کاراک

dell ghatar.com ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۶

ریمپ ایسیو جک s5  تغییراتی است که روی مپ ایسیو این خودرو انجام می گیرد . در حالت عادی زمانی که خودروها  از کارخانه خارج می شوند دارای تنظیمات استاندارد و ثابتی هستند . با ریمپ ایسیو می توان تنظیمات خودرو را متناسب با استفاده راننده و شرایط محل زندگی وی تغییر داد.

رمپ ایسیو

ریمپ جک s5 چه مزایایی دارد ؟

نقشه برداری مجدد ECU می تواند یک روش بسیار مقرون به صرفه برای بهبود عملکرد جک s5 شما باشد. هنوز در مورد انجام ریمپ جک S5 مطمئن نیستید؟ در اینجا چند مزیت وجود دارد که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند:

 

۱٫ بهبود مصرف سوخت

ریمپ ایسیو جک اس ۵ ،  می تواند به افزایش mpg کمک کند. ریمپ برای این منظور کنترل دقیق تری از سوخت را ارائه می دهد که به طور کلی به این معنی است که خودرو دارای مصرف سوخت بسیار بهتری خواهد شد .

مطالب پیشنهادی : ریمپ چیست

۲٫ بهبود عملکرد خودرو

ریمپ ایی سی یو  جک  منجر به بهبود عملکرد و قابلیت رانندگی می‌شود. خبر خوب این که ریمپ ECU می تواند این عوامل را تا ۴۰٪ افزایش دهد.

۳٫ افزایش قدرت و گشتاور

آیا می‌دانستید خودروها محدودیت‌هایی از سوی سازنده دارند؟ ریمپ ها توانایی حذف برخی از این محدودیت ها را دارند. با در نظر گرفتن منطقه ای که در آن زندگی می کنید، ارتفاع منطقه و کیفیت سوختی که در دسترس دارید، می توانید به طور موثر پارامترهای خودروی خود را دقیق تر کنید. تنظیم دقیق همه این جنبه‌ها منجر به افزایش قدرت و گشتاور خروجی می شود.

کاراک

۴٫ قابلیت سفارشی سازی

ریمپ ایسیو جک s5 بهترین انتخاب است .  زیرا کاملاً مطابق با نیازهای شما قابل تنظیم هستند و می توانید خودرو خود را مطابق با نیاز و منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، تنظیم نمایید .

اگر علاقه مند به ریمپ جک s5 خود هستید ، به لینک زیر مراجعه کنید:

ریمپ جک s5

 

خدمات ریمپ ایسیو جک s5 در مرکز کاراک

با ریمپ ایسیو و تقویت جک s5 می توانید به بهبود های فوق العاده و چشمگیری در ماشین خود برسید ، که این امر نیز مستلزم این است که اتومبیل خود را به دستانی توانمند و با مهارت کافی بسپارید  . مجموعه کاراک ، یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای ریمپ خودرو جک شماست .

برای خودرو جکs5   موارد زیر را با ریمپ در کاراک نیز می توان ارائه کرد :

  • رفع کپ سر گاز
  • رفع لرزش خودرو در حالت درجا و اسلو
  • افزایش شتاب خودرو
  • کاهش مصرف سوخت
  • افزایش گشتاور موتور
  • افزایش قدرت موتور
  • شما میتوانید با تقویت سیم ها و وایر ها و سوزن های انژکتور موتور خودرو خود بر قدرت موتور خود بیافزایید.

ریمپ ایسیو برای خودروهای چینی باعث بهبود شتاب ، سوخت ، کپ سر گاز و… این خودروهای می شود.

 

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از