سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کشف حجاب شبنم فرشادجو به خاطر مرگ مهسا امینی +عکس

sahar ghatar.com ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ (۴) دیدگاه ۵۷۰

شبنم فرشادجو بازیگر سینما با انتشار استوری‌هایی اعلام کرد در اعتراض به مرگ مهسا امینی، برخلاف قوانین کشور حجاب خود را برداشته است.

وبگردی: مهسا (زینا) امینی دختر جوان ۲۲ ساله سنندجی که دو روز قبل برای “هدایت” و ” آموزش” با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود امروز روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می گذشت، از دنیا رفت.

کشف حجاب شبنم فرشادجو

بخوانید  مهسا امینی از دنیا رفت
منبع: چندثانیه

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

4
دیدگاه بگذارید

avatar
4
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
مصطفی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
مصطفی
Guest
مصطفی

رعایت حجاب دستور دین ماست ، بی حجابی مخالفت با حکم خداست ، کسانی که امروز از بی حجابی دفاع می کنند باید بدانند کارشان صحیح نیست .

مصطفی
Guest
مصطفی

پیامیر اکرم (ص) می فرمایند : پروردگارا، زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند، مشمول رحمت و غفران خود بگردان. (مستدرک الوسایل، ج ۳، ص ۲۴۴) رسول خدا(ص) از حضرت جبرئیل(ع) سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. (یکی از آنجاهایی که فرشتگان می‌خندند) زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را… Read more »

مصطفی
Guest
مصطفی

بزرگواران فوت مهسا امینی مایه تاسف و اندوه است ، خداوند رحمتش کند ، اما اندوه بیشتر وضعیت بد حجاب در جامعه اسلامی ماست و اندوه بالاتر از این هم اینست که عده ای ناآگاهانه با حکم خداوند مخالفت می کنند ، چرا نباید امر به معروف و نهی منکر در جامعه ما روایج یابد ؟ این همه هجمه در مقابل نهی از منکر بابت چیست ؟
بزرگواران هر مسلمانی وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را دارد ، گشت ارشاد هم به وظیفه شرعی خود عمل کرده است

مصطفی
Guest
مصطفی

چون مهسا امینی فوت شده من هم با دستور دینم مخالفت می کنم تا لج خدا و رسولش رو دربیارم این هم از ناسپاسی انسان که قرآن می فرماید انسان ناسپاس است عزیزان حجاب دستور خدا و رسول است ، خداوندی که ولی نعمت ماست آیا نباید حدود الهی را محترم بشماریم ؟ نه به خاطر بهشت و جهنم ، نه به خاطر وظیفه دینی مان ، نه به خاطر ارزش والای مقام زن بلکه به دلیل دوستی و محبت با خداوند نباید گوش به حرف خداوند مهربان مان بکنیم ؟ کشف حجاب باعث نارضایتی خداوند و شادی شیطان است… Read more »