سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

پاسخ رضا کیانیان به روزنامه جوان و جوابیه این نشریه

hana ghatar.com ۰۸ مهر ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۲۹

رضا کیانیان، بازیگر سینما با انتشار متنی با عنوان «چند نکته درباره تیتر امروز روزنامه جوان» یادداشتی نوشت که بخشی از آن در پی می‌آید.:

*شما سال‌هاست می کوشید کلمه «سلبریتی» را مخدوش کنید. ولی نتوانستید! ما می‌دانیم که چقدر دوست دارید سلبریتی ها طرفدار شما باشند و افسوس می‌خورید! البته شما چندتایی سلبریتی مثل آقای حسن عباسی دارید ولی به‌دردبخور نیستند! خودتان هم می‌دانید.

* سلبریتی کسی‌ست که با زحمتِ خودش معروف شده و عده ای از مردم دوستش دارند. یعنی بدون بخشنامه و دستور و انتصاب…

اما شما همه، با بخشنامه و انتصاب به جایی رسیدید! و  هر لحظه می‌شود با یک امضا جایگاهتان را از شما گرفت،  و جای دیگری نصب تان کرد و یا نکرد!

اما سلبریتی را نمی‌شود از جایش تکان داد. شما آب روانید و سلبریتی ریگ ته جوی است. سلبریتی ماندگار است.

* شما مسؤل اعتراض‌های خیابانی هستید.

[…….]

روزنامه جوان! از ما عصبانی باش.

روزنامه جوان به رضا کیانیان انتقادی تند وارد کرده که در پی می‌آید:

بخوانید  دردنامه رضا کیانیان در سوگ امین تارخ

اگر فرصتی خارج از پرسه‌زدن در فضای مجازی و تحریک و تأیید آشوبگران دارید، کتاب‌هایی را با نویسندگان صددرصد خالص امریکایی (که به آن‌ها ارادت قبلی و قلبی دارید) به شما معرفی کنیم تا بدانید که پول سلبریتی‌ها از زحمت خودشان به دست نمی‌آید. هرچند پاسخ دادن به شما که چنین ادبیات ساده‌لوحانه‌ای دارید، فایده‌ای هم ندارد و چشمان و دل‌های شما بسته است و دست‌کم آن‌قدر آزادگی ندارید که قضاوت‌های خودتان را درباره فرهنگ سلبریتی‌پرور غربی با منابع فیلسوفان و جامعه‌شناسان امریکایی تنظیم کنید، اما باید به شما گفت که اگر شما هم یک سلبریتی هستید و با زحمت خود درآمد داشته‌اید، به قانون کشوری که توانسته‌اید در آن زحمت بکشید و پول دربیاورید، احترام بگذارید و جوانان ساده‌دل را در آشوبگری خلاف قانون و تجمعات تخریب‌گرانه تأیید نکنید تا خدای نکرده پول زحماتتان با زخم آنان آغشته نشود.

بخوانید  تصاویر/ مراسم تشییع پیکر امین تارخ با حضور هنرمندان
منبع: انصاف نیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از