سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

چگونه کسب و کار خود را در مقابل قطعی اینترنت واکسینه کنیم؟

dell ghatar.com ۰۷ آبان ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۷

امروز کمتر سازمانی است که برای افزایش بهره وری و کارایی مجموعه خود از نرم افزارهای سازمانی استفاده نکند. نرم افزارهای سازمانی انواع مختلفی دارند.

سازمان های مختلف بر اساس نیاز و حوزه های فعالیتی خود از این نرم افزار ها استفاده می کنند. نرم افزار های مدیریت پروژه، مدیریت وظایف، مدیریت جلسات و … از جمله نرم افزارهای سازمانی هستند که در سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر سازمان ها برای استفاده از این نرم افزارها، نیاز به دسترسی به اینترنت دارند. اما در روز های اخیر با توجه به ناپایداری اینترنت و عدم امکان دسترسی به سایت هایی که سرور خارج از ایران دارند، کار با این نرم افزارها بسیار محدود شده است.

واکسینه کردن کسب و کار در مقابل قطعی اینترنت

با سازمان یار، ارائه دهنده انواع راهکار های تخصصی مدیریتی و سازمانی، همراه باشید تا راهکار های احتمالی برای این مشکل را با یکدیگر بررسی کنیم:

استفاده از فیلتر شکن برای دسترسی به نرم افزارهای سازمانی!

اگر از جمله کاربران حرفه ای نرم افزارهای سازمانی هستید، به احتمال زیاد نوسانات اینترنت مشکلات زیادی را برای شما به همراه داشته است. ممکن است مجبور شده باشید نرم افزار هایی که سال ها از آن ها استفاده می کرده اید، کنار بگذارید. حتی ممکن است در طول روز زمان زیادی از ساعت کاری نیروی انسانی سازمان شما صرف اتصال به اینترنت برای استفاده از این نرم افزار ها شود. بنابراین یافتن راهکار برای استفاده از نرم افزار های تخصصی، در این شرایط می­تواند برایتان اهمیت زیادی داشته باشد.

احتمالا اولین راهکاری که به ذهنتان می رسد استفاده از فیلتر شکن ها است. به احتمال زیاد زمان زیادی را برای انتخاب یک فیلتر شکن مناسب صرف می کنید. حتی ممکن است هزینه زیادی را نیز برای استفاده از این فیلتر شکن ها بپردازید. اگر برای استفاده از نرم افزارهای سازمانی، این راهکار را مد نظر دارید باید به چند نکته توجه کنید:

اول این که بسیاری از مواقع استفاده از فیلتر شکن باعث می شود تا سرعت اینترنت در دسترس شما بسیار پایین باشد و همین سرعت پایین باعث می شود که نتوانید به درستی با نرم افزار های مد نظرتان کار کنید.

نکته دیگر اینکه در صورت استفاده از فیلترشکن، در استفاده از بسیاری از سایت ها متوقف می شوید و ممکن است بسیاری از نرم افزارهای سازمانی با فعال شدن فیلتر شکن عملکرد درستی نداشته باشند.

انواع فیلترشکن ها

همچنین ممکن است استفاده از فیلترشکن سیستم شما را در برابر بسیار از حملات سایبری و هک ها آسیب پذیر نماید. هر چند این احتمال وجود دارد که استفاده از فیلتر شکن ها مشکل شما را مرتفع نمایند اما با توجه به موارد گفته شده، توصیه می کنیم به دنبال راهکار های بهتری باشید!

استفاده از نرم افزارهای سازمانی که بر روی سرور های داخلی فعال هستند!

اگر به دلیل کندی اینترنت برای استفاده از نرم افزارهای سازمانی دچار مشکل هستید، ممکن است این راهکار به ذهنتان برسد که از نرم افزار هایی که بر روی سرور های داخلی قرار دارند، استفاده کنید. تعداد این نرم افزار ها کم نیست ( زیاد هم نیست!) و هر ساله نرم افزار های جدیدی نیز به مخاطبان معرفی می شوند. از میان این نرم افزار ها می توان به میزیتو، هدف سنج و … اشاره نمود. اگر تا کنون از نرم افزار سازمانی دیگری استفاده نکرده اید، اولین مسئله این است که باید به دنبال نرم افزار مناسب بگردید و زمان زیادی را صرف مقایسه و انتخاب نرم افزار مورد نیاز خود بکنید. البته برای این مقایسه و انتخاب، به مطالب زیادی نیز دسترسی نخواهید داشت.

اما اگر از کاربران نرم افزارهای سازمانی خارجی هستید و می خواهید به دلیل کندی اینترنت نرم افزار مورد استفاده خود را با یکی از نرم افزارهای داخلی جایگزین کنید؛ در این خصوص باید بگوییم هزینه تغییر نرم افزار سازمانی، اندک نیست. به ویژه اگر زمان زیادی است که از نرم افزار مشخصی در سازمان خود استفاده می کنید. به احتمال زیاد برای تطبیق نیروی انسانی با نرم افزار جدید نیاز به زمان زیادی خواهید داشت. حتی ممکن است با مقاومت نیروی انسانی در برابر این تغییر مواجه شوید.

سرور داخلی سازمان

لازم به ذکر این نکته است که برخی اوقات سرعت اینترنت به قدری پایین است که حتی استفاده از نرم افزار های روی سرور های داخلی نیز ممکن نیست.

استفاده از سرور داخلی سازمان برای استفاده از نرم افزارهای سازمانی!

با توجه به نیاز سازمان ها به استفاده از نرم افزار های سازمانی حتی با کندی اینترنت، سازمان یار راهکار ویژه ای را ارائه نموده است. این راهکار محدودیت های استفاده از فیلترشکن ها یا استفاده از نرم افزار های داخلی را ندارد. با این خدمت متمایز مجموعه سازمان یار، سازمان ها می توانند بدون نیاز به دسترسی به اینترنت، بدون صرف هزینه های سنگین و زمان، از نرم افزارها بر روی سرور داخلی خود استفاده کنند.

این خدمت سازمان یار ضمن این که مشکلات گفته شده را رفع می کند، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. همچنین این حالت بهترین جایگزین سرویس های خارجی است و نیازی به اینترنت ندارد. در استفاده از این راهکار، عملکرد سازمان ها و استفاده از نرم افزار ها به دلیل مشکلات اینترنت دچار اختلال نمی شود. با این راهکار می توان در این دوران و با توجه به نوسانات شدید شبکه اینترنت نیز از بهترین نرم افزار ها استفاده نمود و بهره وری سازمان ها را با نرم افزار های سازمانی بالا برد. با این خدمت سازمان یار محدودیتی نیز در انتخاب نرم افزار نخواهید داشت.

سازمان یار چه خدماتی به کسب و کارها ارائه می‌دهد؟

خدمات سازمان یار به ۵ گروه اصلی تقسیم می شوند. گروه اول مربوط به نرم افزارهای سازمانی است. سازمان ها می توانند انواع نرم افزار های سازمانی مورد نیاز خود را از طریق سازمان یار انتخاب و تهیه نمایند. نرم افزار های مدیریت طرح، مدیریت قرارداد ها، مدیریت دانش و مدیریت پروژه از جمله نرم افزارهایی هستند که توسط این مجموعه عرضه می شود.

گروه دوم خدمات مجموعه سازمان یار، مربوط به برگزاری دوره های تخصصی و کاملا کاربردی است. از جمله دوره هایی که در سازمان یار برگزار می شوند، می توان به دوره آموزش مدیریت طرح، مدیریت استاندارد مدیریت سبد پروژه اشاره نمود.

خدمات مشاوره تخصصی، دیگر گروه خدمات مجموعه سازمان یار است که با کیفیت بالا و به صورت کاملا حرفه ای ارائه می شود. این مجموعه با بکارگیری مجرب ترین افراد، در حوزه مدیریت پروژه خدمات مشاوره ای منحصر به فردی را ارائه می نماید.

خدمات ابری نیز در دسته خدمات پرطرفدار و منحصر به فرد سازمان یار قرار می گیرد. سازمان ها می توانند از خدمات ابری که در سازمان یار ارائه می شود به مقاصد گوناگون از جمله پیاده سازی نرم افزارهای سازمانی استفاده نمایند. با این خدمت سازمان یار، دیگر سازمان ها برای استفاده از بسیاری از نرم افزار ها، نیاز به زیر ساخت های پر هزینه IT ندارند.

آکادمی سازمان یار نیز زیر مجموعه ای از سازمان یار است که به ارائه انواع محتواهای آموزشی به مخاطبان می پردازد. علاقمندان می توانند از طریق آکادمی سازمان یار به جدیدترین مطالب علمی دسترسی داشته باشند.

سخن آخر

اگر نیاز به نرم افزار های سازمانی و راهکارهای مدیریتی برای افزایش بهره وری سازمان خود دارید، فقط کافی است با کارشناسان سازمان یار تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخ به سوالات شما به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی هستند. برای آشنایی بیشتر با مجموعه و خدمات سازمان یار، می توانید به سایت این مجموعه به آدرس https://sazmanyar.org مراجعه نماید.

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از