سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

۳ سریال جدید در ۲۰۲۲ که رکورد بینندگان تلویزیونی را شکستند

dell ghatar.com ۰۹ آبان ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۲۶

سال ۲۰۲۲ یکی از موفق ‌ترین سال ها در زمینه ساخت و انتشار سریال ها بود، زیرا اسپین آف های زیادی از سریال های معروفی که قبلا تمام شده در این سال منتشر شدند.

رکورد های پربیننده ترین سریال ها در این سال شکسته شد و چند سریال کره ای موفق توانستند در این بازار پر رقابت خود را در جمع بزرگان قرار دهند. پیدا کردن پربیننده ترین سریال های سال  ۲۰۲۲ کار سختی نیست ولی اگر بخواهیم سه مورد از آن ها را دست چین کنیم تا بتوانید ابتدا از آن ها برای تماشا آغاز کنید لیست زیر بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

سریال خاندان اژدها house of dragon

سریال خاندان اژدها house of dragon

نزدیک به ۵ سال طرفداران سریال بازی تاج و تخت صبر کردند تا اسپین آف بی‌ نظیر این سریال پخش شود. سریال خاندان اژدها که از همان ابتدای پخش، رکورد پر بیننده ترین اپیزود اول در بین سریال های پخش شده تاریخ را شکست، در سال ۲۰۲۲ آغاز به پخش کرد. این سریال که برای فصل دوم نیز تمدید شده، همچنان در حال پخش فصل اول خود است، هر هفته ب بینندگان آن افزوده می شود .

رقم چند میلیون دلاری برای تبلیغات این سریال در نظر گرفته شده و نکته جذاب برای ما ایرانیان آهنگسازی این سریال است که همچنان مانند سریال بازی تاج و تخت، بر عهده رامین جوادی می باشد. این سریال در مورد اتفاقاتی نزدیک به ۲۰۰ سال قبل از داستان بازی تاج و تخت است و در مورد به قدرت رسیدن اولین زن در میان ۷ قلمرو به عنوان پادشاه می باشد.

سریال همه ما مرده ایم  all of us sre dead

سریال همه ما مرده ایم  all of us sre dead

شاید اکثر افرادی که سینمای کره را دنبال می کنند آن را با محوریت فیلم های عاشقانه کره ای بشناسند. البته در لیست بهترین فیلم های ۲۰۲۲ که در مجله اسنپ اکسپرس منتشر شد، همچنان چند فیلم کره ای عاشقانه نیز وجود دارد ولی امسال در عرصه سریال، کره ای ها از دنیای عاشقانه فاصله گرفتند و با سریالی با محوریت آخرالزمان و زامبی ها رکورد های بینندگان آنلاین را شکستند.

سریال همه ما مرده ایم در یک فصل  سیزده قسمتی در سال ۲۰۲۲ منتشر شد و به گفته سازندگان آن برای فصل دوم نیز تمدید شده است. این سریال در مورد معلمی است که باعث به وجود آمدن یک ویروس مرگبار در دبیرستان محل تدریس خود می شود و این ویروس در سراسر شهر محل زندگی او پخش می گردد. چند دانش آموز باید از مدرسه زامبی زده فرار کنند و خود را به نقطه ای امن برسانند. مطمئناً تماشای هیجان این سریال و جلوه های ویژه بی نظیر آن شما را مجذوب خود خواهد کرد.

سریال ارباب حلقه ها؛ حلقه های قدرت ring of power

سریال ارباب حلقه ها؛ حلقه های قدرت ring of power

شاید مورد انتظار ترین سریال سال ۲۰۲۲ که طرفداران آن نزدیک به ۲۰ سال صبر کردند، ارباب حلقه ها باشد. البته افرادی که سه گانه معروف پیتر جکسون به نام ارباب حلقه ها را دیده اند بعد از آن همیشه به دنبال این بودند تا اتفاقات این سرزمین جذاب را در قالب فیلم و سریال دیگری دنبال کنند. ۲۰ سال پس از ساخت آخرین قسمت از این سه گانه، سریال ارباب حلقه ها با نام حلقه های قدرت در سال ۲۰۲۲ پخش شد و همان قسمت اول رکورد پربیننده ترین سریال در تاریخ را شکست.

سریالی که به گفته کارشناسان پرهزینه ترین سریال ساخته شده تاکنون در دنیا می باشد و  قرار است در پنج فصل داستان های سرزمین های میانی و الف ها را دنبال کند. داستان سریال در مورد سائرون جادوگری خبیث است که قرار است از سرزمین انسان ها اشغال خود را آغاز کرده و تمامی دنیا را زیر سیطره خود قرار بدهد. مطمئنا  طراحی صحنه و کیفیت بی نظیر هر قسمت سریال شما را وادار به تماشای آن روی یک صفحه نمایش با کیفیت خواهد کرد تا از دیدن آن لذت ببرید.

منبع: https://mag.snapp.express/culture-and-art/movies-and-series/

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از