سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

انتقادات اقتصادی مداح معروف از دولت رئیسی

afra ghatar.com ۱۹ آبان ۱۴۰۱ دیدگاه ۶۶

حنیف طاهری، مداح اهل بیت نوشت: برای اشتغال زایی جوانان چه اقدامی صورت گرفته؟ با فیلترینگ بسیاری از مشاغل غیر حضوری که بسیاری از آنان از بانوان بوده اند تعطیل شده اند، تکلیفشان را مشخص نمایید.


آقای مسئول وضعیت معیشت مردم اصلا در شرایط خوبی نیست به عنوان عضو کوچکی از جامعه هیات و مسجد از شما مطالبه می کنم. آقای مسئول! الله اکبر اگر در سمتی هستی و اقدامی نمی‌کنی… آیا نمی خواهید برای بالا رفتن وضعیت ارز که به زندگی مردم گره خورده چاره ای بیاندیشید؟

وضعیت ساخت ۴ میلیون مسکن را مشخص کنید؟ والله وضعیت اجاره سر به فلک کشیده. آیا حقوق بازنشستگی ۶ میلیونی کفاف گذران زندگی پدری با عروس و داماد را می دهد؟

برای اشتغال زایی جوانان چه اقدامی صورت گرفته؟ با فیلترینگ بسیاری از مشاغل غیر حضوری که بسیاری از آنان از بانوان بوده اند تعطیل شده اند، تکلیفشان را مشخص نمایید… آیا با حقوق وزارت کار می توان اجاره خانه، هزینه خوراک، هزینه فرزند و… را داد؟

با این وضع اجاره مسکن و هزینه های زندگی آیا جوانی توانایی شروع زندگی مشترک با وام ۱۲۰ میلیونی را دارد؟ خواهشا بیایید با مردم حرف بزنید و گره‌های ذهنی خلق الله رو باز کنید (ولله اگر با مردم صادقانه حرف بزنید از شما می پذیرند ولی اگر سکوت کنید، دشمن جای شما حرف میزنه و ماهی خودش رو میگیره)

منبع: خردادنیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از