سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

دو نفر از دوستانم برای نجات من آمدند، فیروز به آنها هم تجاوز کرد!

kaboos ghatar.com ۱۱ آذر ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۳۵

مردی که متهم است به سه زن تعرض کرده، یک‌بار دیگر برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد، اما جلسه دادگاه او برگزار نشد.

این پرونده سال ۹۴ و هم زمان با شکایت زنی به نام لادن علیه مردی ۳۷ ساله به نام فیروز به جریان افتاد. لادن به مأموران پلیس تهران گفت: چند روز قبل یکی از دوستانم به نام ملیسا به من خبر داد مردی به نام فیروز، او را به زور به ویلایی حوالی سرخه حصار برده و بعد از اذیت و آزار از او فیلم گرفته است. برای کمک به ملیسا با فیروز قرار گذاشتم تا فیلم را پس بگیرم. وقتی او را دیدم، مدعی شد قصد ازدواج با ملیسا را دارد. داخل ماشینش در حال حرف زدن بودیم که حرکت کرد و بعد با تهدید چاقو مرا به همان ویلا برد و به من تعرض کرد و فیلم گرفت.

ملیسا وقتی دراین باره مورد پرسش قرار گرفت، راز یک تجاوز دیگر را هم فاش کرد و گفت: فیروز از مدتی قبل مزاحم من می شد. او با مزاحمت هایش باعث جدایی من و همسرم شد، به همین دلیل تصمیم گرفتم با او صحبت کنم، اما وقتی سوار ماشینش شدم، به زور مرا به ویلایش برد. سپس به من تعرض کرد و فیلم گرفت. چند روز بعد با دوستم به نام آیدا که مطلقه بود به دیدن فیروز رفتم تا عکس هایم را بگیرم، اما به او هم تعرض کرد.

بخوانید  تصاویری از اعتراض به تعرض و مرگ جوان ۱۶ساله

آیدا نیز احضار شد و با تأیید توضیحات دوستش گفت: وقتی فیروز قصد اذیت مرا داشت، مقاومت کردم، اما او فرزند کوچکم را که همراهم بود لبه پنجره برد و گفت: او را به داخل خیابان پرت می کند. آنجا بود که تسلیم شدم.

با اظهارات سه زن جوان، فیروز شناسایی و دستگیر شد، اما اتهامش را رد کرد. پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم بنا بر مدارک موجود به اتهام زنای به عنف و آدم ربایی سه زن جوان در همان شعبه به صورت غیرعلنی محاکمه شد، اما بار دیگر جرمش را انکار کرد.

در پایان هیئت قضائی متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و سپس وی را به ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۰ ماه زندان، یک سال تبعید و ۱۸۰ ساعت خدمات رایگان در شهرداری محکوم کرد. حکم صادره به دیوان فرستاده شد، اما قضات شعبه هفتم دیوان اعلام کردند متهم هرچند زنا را انکار کرده، اما به رفتار غیراخلاقی اقرار کرده است. از طرفی ارسال پیامک های غیراخلاقی و تهدیدآمیز به یکی از شاکی ها و ارسال تصاویر غیر اخلاقی حکایت از رفتار مجرمانه دارد.

بخوانید  آزار سیاه مرد ۳۰ ساله توسط ۲ دوست کینه جو در پارک چیتگر

همچنین با تحقیق زندگی یکی از شاکیان که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی است، منطقی نیست که وی به میل خودش به ویلای متهم رفته باشد. به این ترتیب رأی صادره نقض و پرونده به شعبه هم عرض فرستاده شد. متهم این بار در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. قرار بود دیروز متهم و شاکیان مواجهه حضوری شوند که به دلیل عدم حضور شکات، جلسه به وقت دیگری موکول شد.

منبع: منیبان

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از