دستگیری مردی که پس از انتشار تصاویر خصوصی خواهرش پسر جوان را کشت!

lokomotive ghatar.com ۳۰ آذر ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۳۷

برادر زنی که تصاویر خصوصی اش در اینترنت منتشر شده و باعث شده بود شوهرش او را طلاق دهد برای انتقام گیری پسری را که فکر می کرد عامل انتشار این تصاویر است به باغی در طرقبه کشاند و به طرز فجیعی به قتل رساند.

دو جوان که نقشه پلیدی را در سر می پروراندند با ترفند دورزدن در منطقه تفریحی شاندیز، جوان ۱۹ ساله ای را از مشهد سوار خودرو کردند و به باغی در شهرستان طرقبه شاندیز بردند. آن ها که دسیسه شومی را طراحی کرده بودند ناگهان بر سر این جوان ریختند و او را با کمربند به شدت کتک زدند و سپس با آتش سیگار شکنجه کردند.

در حالی که دو جوان، همدست دیگری هم داشتند پیکر نیمه جان پسر ۱۹ ساله را به مشهد بازگرداندند و مقابل منزلش رها کردند. خانواده این جوان با مشاهده وضعیت وخیم وی، بلافاصله او را به بیمارستان حضرت صاحب الزمان (عج) انتقال دادند ولی او بر اثر عوارض ناشی از شکنجه ها جان سپرد.

روز پنج شنبه گذشته با گزارش مرگ این جوان ۱۹ ساله به قاضی ویژه قتل عمد مشهد، بی درنگ دستورات محرمانه ای برای شناسایی عاملان این جنایت هولناک آغاز شد. کارآگاهان که ماموریت پیگیری این پرونده جنایی را به عهده گرفته بودند، با انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی، موفق شدند عاملان این قتل وحشتناک را طی چند ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

  مرگ مرموز نسترن در یک پانسیون/آخرین تماس مقتول با خواهرش

بررسی های اولیه درباره این قتل هولناک بیانگر آن بود که به دنبال ارسال برخی تصاویر خصوصی یک زن جوان از طریق شبکه های فضای مجازی برای بستگان و اقوام همسر وی، زندگی این زن متلاشی شد و همسرش او را طلاق داد. در پی وقوع این ماجرای تاسف بار، برادر زن جوان که به پسر ۱۹ ساله (مقتول) به دلیل انتشار تصاویر خصوصی خواهرش، مشکوک شده بود، با همدستی یکی از دوستانش، وی را به باغی در شاندیز بردند و به شدت شکنجه کردند.

تحقیقات بیشتر در این باره با دستورات ویژه قاضی محمود عارفی راد، همچنان ادامه دارد.

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: خبر گردون

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx