سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مهدی تاج: نباید جواب خیابانی را آن‌طور می‌دادم

baran ghatar.com ۰۴ دی ۱۴۰۱ دیدگاه ۵۷

مهدی تاج با بیان این‌که شکست در جام جهانی را پذیرفته، گفت: هدف ما جبران این نتیجه در جام ملت‌های آسیاست و با در نظر گرفتن همه جوانب و صلاح تیم ملی تصمیم‌مان را اعلام می کنیم‌.

عذرخواهی نکردن کارلوس کی‌روش و مهدی تاج به خاطر شکست سنگین مقابل انگلیس و در نهایت بازماندن از صعود به دور بعدی جام جهانی، انتقادات به عملکرد سرمربی تیم ملی و البته فدراسیون فوتبال را تشدید کرد. در این مدت تصمیمات و رویکردها در سطح مدیریت فوتبال کشور هم امیدوارکننده نبود.

در تازه‌ترین مورد، رئیس فدراسیون هفته گذشته به شبکه ورزش رفت تا ضمن تشریح وضعیت تیم ملی و آینده نیمکت آن، درباره اتفاقات گذشته توضیح دهد. اما باز هم به جای عذرخواهی بابت ناکامی تیم ملی، لحن و رفتارهای عجیبی نسبت به مجریان برنامه در پیش گرفت.

حالا مهدی تاج گفت‌وگویی با سایت فدراسیون انجام داده تا به‌نحوی تصویر اخیر را اصلاح کرده و از مجریان این برنامه دل‌جویی کند.

رئیس فدراسیون این گفت‌وگو را این‌گونه آغاز کرد: قبل از هر چیز وظیفه خود می‌دانم بار دیگر از همراهی صمیمانه رسانه‌ها در طول جام جهانی تشکر کنم. من و همکارانم در فدراسیون فوتبال بی‌صبرانه علاقمند به دریافت پیشنهادات و انتقادات دوستان رسانه‌ای هستیم.

وی ادامه داد: درباره مباحث مربوط به حضور در برنامه شبکه ورزش، آن شب به صورت کلی من انتظاراتی از نحوه سوالات و خود سوالات داشتم که اینجا قصد ندارم و نمی‌خواهم آن را باز کنم. اما برای مثال در بحث سرمربی اسبق تیم ملی، آقای خیابانی می‌توانستند بگویند روند پرونده ویلموتس چه شد که من هم باید پاسخ می‌دادم. خود ایشان هم البته پذیرفتند. آقای خیابانی به یکباره گفتند پرونده ویلموتس کجاست. شاید من هم نباید یکباره می‌گفتم در جیب من است. ولی باید روند را توضیح می‌دادم که این کار را انجام دادم. به صورت کامل این را توضیح دادم که پرونده ویلموتس با جرایمش ۹٫۲ شده بود که این رقم شکست.

  مهدی تاج روی آنتن زنده از کوره در رفت

وی درباره مباحث مطرح‌شده با رسول مجیدی، مجری جوان برنامه گفت: واقعیت این است که این مجری، مثل فرزند خود من است. به او علاقه هم دارم. در آغاز جام جهانی هم تنها با او در همین برنامه صحبت کردم. روز آخر هم قرار شد به برنامه بروم. من به ایشان علاقه دارم و عذرخواه هم هستم. در فدراسیون فوتبال هم افرادی در سن ایشان کارهای مهمی را انجام می‌دهند. دوست ندارم ایشان هم ناراحت شود. اخیرا هم در نشستی با مسئولین محترم، ارتباطات میان صداوسیما و فدراسیون فوتبال تنظیم شد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نتایج تیم ملی در جام جهانی افزود: نتیجه همیشه در زمین رقم می‌خورد. درست است که ما در بیرون زمین فشار بدی را تحمل کردیم و بازیکنان اصلا تمرکز دوره‌های قبلی را نداشتنند و شاید زمان بگذرد و دیگر کسی یادش نیاید که این مسائل چه بود. کما این‌که در بازگشت ما به ایران خیلی به این موضوع مهم پرداخته نشده که تیم چقدر در قطر از فضای تمرکز و رقابت فاصله داشت. با این حال من پذیرفته‌ام که شکست خوردیم و بابتش هم حتما عذر می‌خواهم. اگرچه عذرخواهی ما در بیانیه فدراسیون را کسی ندیده ولی من و همکارانم با کمال خضوع و فروتنی این کار را انجام داده بودیم. معتقدم در اوضاع نرمال و طبیعی تیم ما با این بضاعت صعود می‌کرد.

  مهدی تاج؛ مدیری که با قیافه حق به جانب به دیگران توهین می‌کند!

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: می‌دانم که بحث اصلی این روزهای فوتبال درباره موضوع سرمربی تیم ملی است. از همه می‌خواهم اجازه داده شود در این زمینه بهترین تصمیم را بگیریم. من به شما اطمینان می‌دهم که فدراسیون و هیئت رئیسه امانتدار مردم خواهند بود و بهترین تصمیم را خواهند گرفت. هدف ما جبران این نتیجه در جام ملت‌های آسیاست و ان‌شاالله با در نظر گرفتن همه جوانب و صلاح تیم ملی تصمیم‌مان را اعلام می‌کنیم‌.

وی درباره برنامه‌های آتی مربوط به رقابت‌های باشگاهی قاره کهن خاطرنشان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا فرمت جدیدی از رقابت‌های لیگ قهرمانان را ابلاغ کرده است. به زودی در این باره با مردم صحبت‌های زیادی خواهم داشت. در این مجال، باز هم به مردم شریف ایران که روزهای سختی را پشت سر گذاشتند سلام می‌گویم. امیدوارم همیشه مثل امروز که رحمت الهی بارید و کام همه را شیرین کرد شاد باشند. از همه طلب همراهی می‌کنم و امیدوارم بازهم در آینده فرصت این را داشته باشیم که شادی را به ملت هدیه دهیم.

منبع: خبر ورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از