سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جزییاتی جدید از یک مهمانی شبانه که موجب دستگیری ۴ بازیکن شد

afra ghatar.com ۱۲ دی ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۲۰

مهمانی شبانه چند فوتبالیست به بهانه سال نو میلادی و پارتی نبوده بلکه مربوط به سالگرد ازدواج یکی از بازیکنان حاضر در مهمانی بوده است.


دو بازیکن فعلی و دو بازیکن سابق استقلال در یک مهمانی شبانه دستگیر شدند. این خبر در خبرگزاری‌های رسمی کشور هم منتشر شده است. به طور مثال خبرگزاری فارس در این باره نوشته است: «بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد، این ۴ فوتبالیست که دو نفر از آن‌ها بازیکن تیم استقلال هستند، با مساعدت فرماندهی نیروی انتظامی دماوند و همچنین مسئولان قضایی قرار است به‌زودی آزاد شوند. پرونده این ماجرا امروز به دادسرا رفت و پس از اخذ تعهد، روال مربوط به آزادی این ۴ نفر در دستور کار قرار گرفت.»
بر اساس پیگیری خبرنگار ما مشخص شد این جشن به بهانه سال نو میلادی و پارتی نبوده و در واقع سالگرد ازدواج یکی از بازیکنان حاضر در مهمانی بوده است اما با این حال مامورین نیروی انتظامی بنا به دلایلی وارد خانه شده و افراد حاضر در مهمانی را دستگیر کردند.
باشگاه استقلال قرار شده با بازیکنان حاضر در این مهمانی برخورد کند. از آن‌جایی که استقلال در کوران مسابقات لیگ برتر است، تصمیم باشگاه استقلال این است که بازیکنان خاطی را جریمه کند. این جدا از جرایمی است که بر اساس گزارش مامورین نیروی انتظامی و از سوی دادگاه  برای این بازیکنان در نظر گرفته می‌شود.
هنوز باشگاه استقلال به این خبر واکنش رسمی نشان نداده است.

بخوانید  ویدیو/عجیب‌ترین دیالوگ لو رفته در پخش زنده تلویزیون
منبع: خبر ورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از