سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

اولین نرم افزار آنلاین و ابری خیریه ها رونمایی شد

dell ghatar.com ۲۷ دی ۱۴۰۱ دیدگاه ۳۰

اولین نرم افزار آنلاین و ابری مدیریت موسسات خیریه به نام سامانه آرشیت، رونمایی شد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید خیریه خود را به صورت آنلاین مدیریت نمایید.

در حدود دو دهه گذشته با توجه به استفاده رو به رشد از نرم افزارهای مدیریتی، تعدادی از شرکت های نرم افزاری اقدام به طراحی و تولید سامانه‌های مدیریت خیریه کردند. این سامانه‌ها تا حدودی به کمک موسسات خیریه آمدند و روند کاری آنها را مکانیزه کردند. اما مشکل اصلی، آفلاین بودن آنها بود. وجود یک نرم افزار آنلاین و ابری خیریه بسیار مورد نیاز بود. برای درک بهتر اینکه چرا نرم افزارهای آنلاین و ابری مورد نیاز است، ابتدا باید با مشکلات سامانه‌های آفلاین آشنا شویم.

مشکلات سامانه‌های آفلاین خیریه

سامانه‌های آفلاین محدودیت هایی را برای موسسات ایجاد می کنند که در برخی موارد دردسر ساز نیز می شود. به طور مثال چند مورد از این محدودیت ها و مشکلات را در ادامه بررسی می‌کنیم:

احتمال حذف اطلاعات:

یکی از بدترین مشکلات نرم افزارهای آفلاین این بود که اطلاعات داخل سیستم کاربر ذخیره می شد. در صورتی که کاربر سهواً یا عمداً اطلاعات را از روی سیستم خود حذف می‌کرد، دیگر قابل بازگشت نبود و با تمام اطلاعات حذف می‌شدند.

محدودیت دسترسی:

یکی دیگر از مشکلات آنها، محدودیت دسترسی بود. برای استفاده از نرم افزارهای آفلاین، شما می‌بایست حتما برنامه را بر روی رایانه نصب می‌کردید و فقط بر روی همان رایانه، اطلاعات را داشتید. به طور مثال اگر قصد دورکاری داشتید، امکان استفاده از اطلاعات وجود نداشت یا باید رایانه را با خود به منزل می‌بردید!

احتمال تداخل در ثبت اطلاعات:

با توجه به اینکه ثبت اطلاعات به صورت آفلاین بود، امکان داشت که دو نفر همزمان اطلاعات یک شخص را وارد کنند. این موضوع باعث ایجاد تداخل در ثبت اطلاعات مختلف در سیستم بود.

موارد بالا تنها بخشی از مشکلات و محدودیت های سیستم های آفلاین بود. با توجه به این مشکلات، شرکت های نرم افزاری اقدام به تولید نرم افزارهای آنلاین کردند. سامانه‌های مدیریتی آنلاین تقریبا تمامی این مشکلات را برطرف کردند و جایگزین سامانه‌های قدیمی شدند. در ادامه با اولین نرم افزار آنلاین و ابری خیریه آشنا می‌شویم.

معرفی اولین نرم افزار آنلاین و ابری خیریه ها

همان طور که گفته شد، سامانه‌های آفلاین مشکلات متعددی داشتند و شرکت های نرم افزاری اقدام به تهیه نرم افزارهای آنلاین کردند تا بتوانند محدودیت و مشکلات سیستم های آفلاین را برطرف کنند. در بین این شرکت ها، شرکت نرم افزاری آرشیت مهر رایانه که خود یکی از اولین شرکت های تولید کننده سامانه‌ آفلاین خیریه ها بود، با توجه به تجربه چندین ساله در این حوزه، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار آنلاین و ابری موسسات خیریه کرد.

شرکت آرشیت مهر رایانه که یکی از شرکت های معروف در حوزه تولید سامانه‌ مدیریت خیریه است، بعد از گذشت چندین سال از ارائه سامانه‌ های آنلاین و آفلاین با بررسی مشکلات موسسات خیریه مختلف، اقدام به ساخت نرم افزار آنلاین و ابری خیریه کرد. تولید این سامانه‌ توسط آرشیت، دو حُسن داشت: یکی اینکه تجربه بالایی در تولید نرم افزار مدیریت خیریه داشتند و این تجربه به آنها در تولید نرم افزاری کاربردی و جامع کمک کرد. دومین حسن این بود که این سامانه‌ برای اولین بار به صورت آنلاین تولید و مورد استفاده قرار گرفت.

نرم افزار جامع آرشیت به عنوان اولین نرم افزار آنلاین و ابری خیریه در ایران شناخته می شود. این نرم افزار امکانات متعدد و کارآمدی برای موسسات خیریه فراهم کرده است. در ادامه به بررسی دقیق تر ویژگی های این سامانه‌ مدیریت خیریه خواهیم پرداخت.

ویژگی های نرم افزار مدیریت خیریه آرشیت

شرکت آرشیت مهر رایانه پیش از اینکه اقدام به تولید نرم افزار ابری کند، چندین سامانه‌ آفلاین و آنلاین در حوزه مدیریت موسسات خیریه تولید کرده بود. به همین خاطر زمانی که شروع به تولید نرم افزار مدیریت خیریه ابری کردند، تجربه کافی و لازم را برای ساخت یک نرم افزار جامع و کامل را دارا بودند. نرم افزاری که توسط این شرکت ارائه شده است، دارای ویژگی های متعددی است. برخی از آنها قابلیت نرم افزاری به شمار می‌آیند و بعضی موارد به دلیل آنلاین و ابری بودن است که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد.

امکانات کلی سامانه خیریه آرشیت:

 • درگاه پرداخت و جمع سپاری آنلاین
 • پلتفرم جمع سپاری نام نیک
 • اپلیکیشن اختصاصی
 • ثبت و مدیریت نیکوکاران
 • اتوماسیون اداری موسسه خیریه
 • امکان ثبت انواع قبوض پرداختی نیکوکاران
 • مدیریت و توانمند سازی مددجویان
 • بخش اختصاصی تاج گل
 • ثبت و مدیریت انواع صندوق صدقات
 • ارسال پیامک هوشمند
 • امکان ثبت تعهد و مستمری
 • و …

برخی ویژگی های دیگر در سامانه‌ آرشیت وجود دارد که به عنوان اولین نرم افزار آنلاین و ابری، برتری قابل توجهی نسبت به رقبا خواهد داشت. در بخش بعدی برخی از این ویژگی ها که به دلیل آنلاین و ابری بودن این سامانه‌ فراهم شده است را با هم بررسی می کنیم.

ویژگی نرم افزار خیریه

چرا نرم افزار آنلاین و ابری خیریه آرشیت؟

نرم افزار آنلاین و ابری خیریه از نظر قابلیت ها و امکاناتی که برای مدیریت موسسات خیریه دارد، از لحاظ امکانات داخلی تفاوتی با سامانه‌های آفلاین ندارد حتی در بعضی موارد دارای امکانات بیشتری هستند. اما نکته اصلی که سامانه‌های آنلاین و ابری را نسبت به سامانه‌های آفلاین متمایز می کند، ویژگی های این نوع سامانه‌ از نظر دسترسی و بکارگیری آن است.

برخی از ویژگی های نرم افزار آنلاین و ابری خیریه که آن را متمایز می کند عبارتند از:

امکان دسترسی در هر مکان:

شما در هر جایی می توانید به این نرم افزارها متصل شوید و محدودیت مکانی نخواهید داشت.

سیستم یکپارچه آنلاین:

این سیستم ها به صورت یکپارچه هستند و احتمال تداخل در ثبت اطلاعات را به صفر می رساند. همچنین به طور مثال می توانید یک مددجو را در تهران ثبت نمایید و در همان لحظه سایر شعب شما در سراسر ایران به اطلاعات آن مددجو دسترسی پیدا کنند.

عدم از دست رفتن اطلاعات:

با توجه به اینکه این نرم افزارها به صورت ابری می باشند، اطلاعات شما همیشه در دسترس هستند. همچنین با توجه بک آپ گیری های مستمر، می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات شما، به هیچ عنوان از بین نمی رود.

دسترسی با همه پلتفرم ها:

با توجه به آنلاین و تحت وب بودن این نرم افزارها، شما امکان دسترسی به آن را با رایانه، تلفن همراه و تبلت خواهید داشت. یعنی با استفاده از نرم افزار آنلاین خیریه، دیگر مجبور به استفاده از رایانه نخواهید بود. شما می توانید حتی با تلفن همراه خود به آن متصل شوید.

قیمت عادلانه با توجه به بودجه مخاطبین:

شرکت آرشیت مهر رایانه باتوجه به دغدغه ذاتی و حس خیرخواهی و شفاف عملکرد موسسات نیکوکاری و خیریه همیشه سعی کرده قیمت و شرایط عادلانه ای برای مخاطبین ارزشمند خود در نظر بگیرد. در راه اندازی سامانه ابری جدید به امر توجه ویژه ای شده تا با هر بودجه ای سامانه ابری خیریه آرشیت در دسترس مخاطبین باشد.

نرم افزار خیریه علاوه بر اینکه اولین نرم افزار آنلاین و ابری مدیریت خیریه می باشد، دارای امکانات قابل توجهی است که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند.

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از