رائفی پور برای دفاع از خودش فیلم جعلی ساخت! +فیلم

lokomotive ghatar.com ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۸۶

افشاگرى رسانه اصولگرا از فیلم جعلى براى فرار «على اکبر رائفى پور» از اتهام توهین به ائمه!

فرهیختگان نوشت: با طرح انتقاداتی به سخنان اخیر علی اکبر رائفی‌پور _که ادعاهایی درباره اهل بیت‌(ع) مطرح کرده_ از سوی حجج اسلام علوی تهرانی و جعفر تبریزی رسانه‌های منتسب به وی کلیپ‌هایی با عنوان «روشنگری» منتشر کرده و از منتقدان می‌خواهند تا «فیلم کامل سخنان استاد» را ببینید و بعد قضاوت کنید.

آنها به منتقدان می‌گویند «لات کوچه خالی نباشیم!» و خطاب به «صاحبان تریبونی که در چند روز گذشته» و از نظر آنها «در‌ اوج‌بی انصافی و بر اساس یک کلیپ تقطیع شده، اتهام‌های ناروا به رائفی‌پور وارد کرده‌اند» می‌خواهد تا منصف باشند.

ما هم برای اینکه اشتباه قضاوت نکرده باشیم این کلیپ را به دقت و وسواس تماشا کردیم اما به نکته جالب‌تری رسیدیم.

از مقایسه کلیپ جدید _که ادعا شده اصل سخنرانی است_ با فیلم و صوت کامل اولیه سخنرانی رائفی‌پور که از سوی رسانه‌های نزدیک به خودش منتشر شده و هنوز هم در دسترس است، متوجه شدیم کلیپ دوم به نوعی جعلی و گویا بعدها در همان مکان با دیزاینی مشابه جلسه سخنرانی _که البته خالی از جمعیت است_ دوباره ضبط شده تا منتقدان ساکت شوند و به خطاهای خود فکر کنند.

  حمله پرویز پرستویی به رائفی پور: ای حیف نان / عکس

کلیپ دوم با ترکیبی از سخنرانی اولیه و سخنرانی بعد از انتقادها با زیرکی قصد دارد اشتباهات مطرح شده را لاپوشانی کند؛ فقط تدوین‌کاران یادشان رفته فایل‌های اولیه را صیانت‌طور از فضای مجازی حذف کنند.

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: فرهیختگان

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx