تصاویر/چهره جدید و عجیب مدونا همه را شگفت‌زده کرد

afra ghatar.com ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ دیدگاه ۵۴۴

چهره مدونا در مراسم گرمی غیر قابل تشخیص و مصنوعی توصیف شد! مدونا واکنشی تند نسبت به این انتقادها نشان‌ داد!

مدونا خواننده ۶۴ ساله یکی‌ از مهمانان ویژه مراسم گرمی ۲۰۲۳ بود اما حضورش در این مراسم به خاطر چهره متفاوت و عجیبش از نظر بسیاری از مردم بسیار پر حاشیه شد.بعد از رفتن مدونا به روی استیج و انتشار تصاویر او بسیاری از کاربران و رسانه ها نوشتند این آیا واقعا مدوناست؟ بسیاری صورت و دوست او را بسیار کشیده و مصنوعی و چهره اش را فیک و عجیب توصیف کردند و از او خواهش کردند دستکاری کردن صورتش را تمام کند.

اما مدونا در واکنش به این حواشی در اینستاگرامش نوشت
به‌جای تمرکز بر روی چیزی که در سخنرانی‌ام گفتم که درباره تشکر از نترسی هنرمندانی مانند سم اسمیت و کیم پتراس بود بسیاری از مردم ترجیح دادند فقط درباره عکس‌های از نزدیک و کلوس آپ من صحبت کنند که با دوربین لنز بلند توسط یک عکاس مطبوعاتی گرفته شده است که چهره هر کسی را مخدوش میکند!

یک بار دیگه در موج‌ شدید سن پرستی و زن ستیزی گرفتار شدم که در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم بیشترین نفوذ را دارد.جهانی که از بزرگداشت زنان بالای ۴۵ سال امتناع میکند و احساس می کند که باید آن ها را تنبیه کند اگر اراده قوی، سخت کوش و ماجراجوی خود را ادامه دهند.

او‌ در ادامه نوشت من هرگز برای هیچ یک از انتخاب های خلاقانه ای که انجام داده ام و نحوه ظاهر یا لباس پوشیدنم عذرخواهی نکرده ام و قرار نیست الان هم بکنم. من از ابتدای کارم توسط رسانه‌ها تحقیر شده‌ام، اما میدونم که همه اینها یک آزمایشه و خوشحالم که این کار را انجام میدهم تا همه زنان پشت سر من بتونند در سال‌های آینده زندگی راحت‌تری داشته باشند.
به قول بیانسه: تو نمیتونی روح من را بشکنی!
من مشتاقانه منتظر چندین سال دیگر رفتار خرابکارانه و تکان دادن مرزها هستم، ایستادگی در برابر مردسالاری و بیشتر از همه لذت بردن از زندگی ام.

مدونا

مدونا در مراسم گرمی

مدونا در 62 سالگی

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: بهارنیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx