قتل یا مرگ مرموز زن کلکسیونر دار در برج ولنجک + جزییات

nefi ghatar.com ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۷۰

کشف لکه‌های خون، سرقت عتیقه و زیر خاکی‌های زن میانسال و حضور میهمانی آشنا در خانه ، مدارکی است که نشان می‌دهد زن کلکسیونر را به قتل رسانده‌اند و قاتل با صحنه سازی سعی در منحرف کردن مسیر تحقیقات دارد.

۲۶ بهمن امسال مرد میانسالی در تماس با پلیس از ناپدید شدن زن میانسالی خبر داد که صاحب کارش بود. وی گفت: مدتی است که به عنوان مباشر برای زن میانسالی به نام فرنگیس کار می کنم. اما چند روزی است که هر چه با او تماس می گیرم پاسخ نمی دهد و حتی برای دیدنش به محل سکونتش رفتم اما در را باز نکرد. تصور می کنم که اتفاقی رخ داده باشد.

به دنبال این تماس بود که مأموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک با بازپرس محمد مهدی براعه تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازم وارد خانه زن ۶۰ ساله شدند. به محض ورود به خانه  که در طبقه پنجم برجی در ولنجک بود آنها با جسد زن میانسال زیر میز مواجه شدند.  در تحقیقات اولیه اینطور به نظر می رسید که زن میانسال بر اثر اصابت سرش به لبه میز دچار حادثه شده است چون آثار شکستگی و خونریزی روی سرش مشخص بود.

  جزئیات قتل فجیع در اسلامشهر/مرد رمال لب به اعتراف گشود!

اما در ادامه بررسی ها وجود دو ظرف غذا روی میز ناهارخوری و مشاهده وسایل پذیرایی از یک  میهمان  آشنا در خانه این فرضیه را برای تیم جنایی مطرح کرد که زن میانسال روز حادثه میهمان داشته است .

از آنجا که وی تنها زندگی می کرد و در کار جمع آوری عتیقه و زیرخاکی های با ارزش و گرانقیمت بود فرضیه قتل وی با انگیزه سرقت قوت گرفت. در ادامه تحقیقات متخصصان تشخیص هویت و کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی به بازرسی از خانه زن میانسال پرداختند. گرچه در بررسی های اولیه به نظر می رسید که زن میانسال بر اثر اصابت سرش به لبه میز جان باخته اما  با پیدا شدن لکه های شسته شده خون روی فرش و سرامیک های خانه و همچنین ۲ گلدان که آثار خون روی آن وجود داشت این احتمال مطرح شد که زن کلکسیونر با فردی درگیر شده و پس از به قتل رسیدن، عامل جنایت اقدام به شست و شوی لکه های خون کرده و جسد را به زیر میز انتقال داده تا به نظر برسد که ضربه بر اثر حادثه بوده است.

  سرقت میلیاردی از پالایشگاه نفت تهران/پلیس فاش کرد + جزییات

زمانی که دختر فرنگیس  پس از شنیدن خبر مرگ مادرش از خارج راهی کشور شد به پلیس گفت: تعدادی از انگشترهای گرانقیمت و عتیقه و همچنین چندین پارچه ظروف زیر خاکی مادرم به سرقت رفته است. بدین ترتیب فرضیه قتل زن میانسال با انگیزه سرقت قوت گرفت.

بازداشت مرد آشنا

در ادامه تحقیقات کارآگاهان به بازبینی دوربین های برج پرداختند و مشخص شد تنها کسی که به خانه این زن وارد و سپس خارج شده  مردی از آشنایان زن میانسال بوده است.بنابراین به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، مرد میانسال بازداشت شد. گرچه او در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد، اما مدارک و شواهد پلیسی نشان می دهد که او احتمالاً در این جنایت نقش دارد.

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx