سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر/تشییع پیکر حسام محمودی با حضور هنرمندان

didi ghatar.com ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ دیدگاه ۶۳۳

بازیگر جوان سنما و تلویزیون کشورمان در میان اشک و اندوه خانواده و دوستان هنرمندش در قطعه هنرمندان مراسم خاکسپاری اش برگزار شد.

پیکر حسام محمودی بازیگر جوان سینما و تلویزیون صبح جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه در میان حزن و اندوه حاضران در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

صبح دیروز پیکر حسام محمودی ۳۷ ساله که شامگاه ۱۲ اردیبهشت ماه براثر ایست قلبی در منزلش از دنیا رفته بود، در میان جمعی از هنرمندان، علاقمندان به هنر و خانواده او تشییع و درقطعه هنرمندان بهشت‌ زهرا به خاک سپرده شد.

در این مراسم قطعه «خداحافظ ای داغ دل بر نشسته » و چند قطعه دیگر با حال و هوای خاکسپاری، پیش از آغاز مراسم پخش شد و پس از آن  شهره سلطانی روی صحنه حاضر شد و به روزهایی اشاره کرد که با حسام محمودی در سریال «لحظه گرگ و میش» همبازی بود؛ او گفت: چه بگویم از خوبی و از شرافت و از مهربانی‌ هایش چه بگویم؟!

  علت فوت حسام محمودی بازیگر سینما و تلویزیون چه بود؟

در ادامه مراسم که علیرضا کمالی پشت میکروفن حاضر شد به دلیل ناراحتی و گریه نتوانسته چیزی درباره همکارش بگوید و  و تریبون در اختیار نوید محمودی قرار گرفت، تهیه‌ کننده‌ای که با حسام محمودی سریال دلدار را کار کرده بود.

سخنرانی علیرضا کمالی

سخنرانی نوید محمودی

وی افزود: دو شب پیش داشتم فکر می‌کردم، ما موجودات تنهایی هستیم که همه از ما توقع دارند. نمی دانید شادی و غم شما چه بلایی سرمان می‌آورد و اینکه ما شما را راضی نگه داریم. ما هر کدام از عزیزان‌مان را از دست می‌ دهیم، یک تکیه از وجودمان از دست می‌رود.

این هنرمند  با این جمله صحبت هایش را به پایان رساند: مراقب ما باشید! ما خیلی موجودات تنهایی هستیم که می‌خواهیم شما را راضی نگه داریم.

در ادامه مراسم پدر ‌و همسر حسام محمودی با وجود درخواست مجری برنامه نتوانستند به دلیل شرایط روحی نامناسب روی صحنه برای سخنرانی حاضر شوند و به دلیل ازدحام جمعیت در مراسم خاکسپاری حسام محمودی عاملی شد تا دیگر هنرمندان نتوانند از خاطراتشان با او مطرح کنند و نهایتاً پس از خواندن نماز بر پیکر حسام محمودی، مراسم خاکسپاری پیکر او انجام شد تا برای همیشه در خانه ابدی خود آرام گیرد.

  بازیگر معروف خانم ازدواج کرد+عکس

نوید محمودی

علیرضا کمالی

هادی حجازی فر مراسم تشییع حسام محمودی

علیرضا کمالی و هادی حجازی فر

هادی حجازی فر

خاکسپاری حسام محمودی

تشییع حسام محمودی

حضور هنرمندان در مراسم تشییع حسام محمودی

محمدرضا غفاری

مازیار میری

المیرا دهقانی

شبنم قربانی

المیرا دهقانی مراسم تشییع حسام محمودی

شهره سلطانی

منبع: ایسنانیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از