قتل مدیر بانک در ماجرای خیانت زنانه/شلیک جوان عاشق‌ به شوهر عشقش

suzan ghatar.com ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ دیدگاه ۲۷۷

مرد جوانی پس از برقراری رابطه نامشروع با همسر یکی از مدیران ارشد بانک او را هدف گلوله قرار داد و به قتل رساند.

رسیدگی به این پرونده از ۲۴اسفند سال گذشته از وقتی کلید خورد که یکی از مدیران ارشد بانک به طرز مرموزی مقابل خانه‌اش با شلیک گلوله مردی ناشناس که نقاب سیاه روی صورتش کشیده بود به قتل رسید.

خیلی زود تیمی از کارآگاهان جنایی البرز به دستور بازپرس محمد عنبری برای رازگشایی از این پرونده مرموز تشکیل شد و در نخستین گام قاضی پرونده دستور داد جسد مرد۵۰ ساله به پزشکی قانونی منتقل شود.

داستان عجیب زن مرموز

در گام بعدی تحقیقات کارآگاهان با بازجویی از اطرافیان مقتول از سر گرفته شد و این در حالی بود که زن قربانی جنایت قصد داشت با داستانسرایی‌هایش مسیر پرونده را تغییر دهد و در بازجویی‌های پلیسی ادعا کرد شوهرش با همکارانش در بانک اختلاف داشته و به تنها افرادی که می‌تواند مظنون باشد همکاران همسرش است.

این ادعا در حالی بود که کارآگاهان با اقدامات میدانی و تحقیقات بیشتر و تحت نظر قرار دادن بیشتر زن جوان توانستند راز این جنایت مرموز را فاش کنند.

ردپای خیانت

تحقیقات فنی و کنترل تماس‌های همسر مقتول به نام شقایق که ۴۰ سال سن دارد باعث ظن پلیس شد، اما این موضوع به تنهایی نمی‌توانست کارگشا باشد بنابراین کارآگاهان تصمیم گرفتند بار دیگر شقایق را پشت میز بازجویی بنشانند و این بازجویی سرانجام به نتیجه رسید و زن خائن، قاتل شوهرش را که مرد جوانی بود لو داد.

  وقتی به خانه رفتم متوجه شدم شوهرم با خواهرم رابطه دارد

بازداشت تیرانداز نقابدار

فرشاد ۳۱ ساله کسی که از چند ماه قبل با همسر مقتول رابطه داشت خیلی زود بازداشت شد و در بازجویی‌های پلیسی و زمانی که در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد، به ناچار لب به سخن گشود و به قتل شوهر شقایق اعتراف کرد.

این متهم در ادامه اعتراف به شلیک مرگبار، در اظهاراتش مدعی شد از چند ماه قبل هنگام تردد در مترو با زن ۴۰ ساله‌ای به نام شقایق آشنا شده است.

وی گفت: دوستی ما ادامه پیدا کرد تا جایی که به خانه شقایق می‌رفتم و بعد از چند ماه متوجه شدم شقایق شوهر دارد، وقتی به او اعتراض کردم مدعی شد همسرش مشکلی با رابطه ما با هم ندارد. مدتی گذشت و شقایق پیشنهاد شرم‌آوری را مطرح کرد که خونم به جوش آمد.

متهم ادامه داد: او گفت شوهرش خواسته در مقابلش رابطه داشته باشیم. از طرفی متوجه شدم شوهر شقایق از من شکایت کرده است. سر این ماجرا بود که اسلحه کلت را با پرداخت ۶۰ میلیون تومان خریداری کردم و بعد به سراغش در خانه‌اش رفتم و با کشیدن ماشه به زندگی‌اش پایان دادم.

این اظهارات صرفاً بر اساس اظهارات خود متهم و صحت کامل آن تأیید نشده است و تحت بررسی قرار دارد. سرهنگ مهدی حاج‌حمدی رئیس دایره جنایی استان البرز درباره این پرونده گفت:هم‌اکنون همسر مقتول نیز بازداشت شده است و تحت بازجویی فنی قرار دارد.

  گره کور در خیانت زن و شوهر تهرانی/مردی تحت شکنجه اقرار به رابطه سیاه کرد!

گفت‌وگو با قاتل عاشق‌پیشه

چند سال داری؟

۳۱ سال.

به چه اتهامی بازداشت شدی؟

به خاطر قتل.

چرا آدم کشتی؟

وقتی فهمیدم شوهر زن مورد علاقه‌ام از من شکایت کرده و ماجرا لو رفته است سراغش رفتم و او را کشتم.

او را چطور کشتی؟

از قبل تفنگ خریده بودم، به خانه‌اش رفتم و با شلیک گلوله او را کشتم.

تفنگ را از کجا آوردی؟

به یکی از شهرستان‌ها رفتم و خریدم.

چقدر هزینه کردی؟

۶۰ میلیون تومان.

قبل از اینکه بازداشت شوی شغلت چه بود؟

در بخش خدمات یکی از بیمارستان‌های تهران مشغول بودم.

بعد از شلیک کجا رفتی؟

فرار نکردم و در محل کارم حضور داشتم.

چه شد که با یک زن شوهردار دوست شدی؟

او را در مترو دیدم، ابتدا به من نگفت شوهر دارد ولی بعد از مدتی فهمیدم و وقتی اعتراض کردم، شقایق گفت عاشقم است و مشکلی پیش نمی‌آید.

چرا عاشق زن شوهردار شدی؟

از ابتدا نمی‌دانستم شوهر دارد.

کی بازداشت شدی؟

عصر شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه در محل کارم، بیمارستانی که کار می‌کردم، بازداشت شدم.

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: همشهری آنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx