سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کنایه سنگین سام درخشانی به گلزار+ عکس

noora ghatar.com ۱۲ تیر ۱۴۰۲ (۲) دیدگاه ۵۱۵

سام درخشانی در صفحه اینستاگرام خود به محمدرضا گلزار کنایه زد.

سام درخشانی که با استوری های جنجالی خود در اینستاگرام حواشی زیادی را به همراه دارد، محمدرضا گلزار را متهم به سرقت جوک های خود کرد.

استوری سام درخشانی

  توئیت/حمله تند وحید یامین‌‌پور، به سام درخشانى
منبع: دنیای اقتصاد

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
مریم
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
مریم
Guest

خرسه که خودش این رو نوشته ولی باید از برخی آدمها بترسه چون اونقدر توانایی ها و قدرت و اعتماد به نفس بالایی دارند که بی محابا و هر جور که می خوان با هر خرسی مواجه میشن چون خودشون خوب می دونن توانایی دریدن و نابود کردن و مواجه با هر خرسی رو دارند !!! خرسه در مواجه با برخی آدمها باید واقعا بترسه ! خورد و له کردن و نابود کردن خرس ها برای برخی آدمها واقعا کاری نداره به خاطر همین بی محابا و بی ملاحظه با هر خرسی مواجه میشن ولی متاسفانه اون خرسه حیوانه و… Read more »

مریم
Guest

بدتر از حیوانات آدمهای ضعیفی هستند که در واقع خرس نیستند و هیچ شباهتی به خرس ندارند ولی خودشون رو جای خرس جا می زنند تظاهر به خرس بودن می کنند که بعداً تحت عنوان خرس خطاهایی که در رابطه با دیگران انجام می دهند رو به عنوان خرس توجیه کنند ! همون جوری که سام گفته در یک شعبه خودشون رو خرس جا می زنند و دریک شعبه ی دیگه خودشون رو انسان جا می زنند ! جالب ترین قسمتش اینجاست که پیش خودشون فکر می کنند خیلی زرنگ هستند و آدم روبرویی شون متوجه نیست دارن چه غلطی… Read more »