سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عکس؛ معارفه و رونمایی از لیونل مسی در اینترمیامی

noora ghatar.com ۲۶ تیر ۱۴۰۲ دیدگاه ۱۴۹

مراسم معارفه لیونل مسی در باشگاه اینترمیامی برگزار شد و به این ترتیب ستاره آرژانتینی کار خود را به طور رسمی به عنوان عضو جدیدی از این تیم آمریکایی شروع خواهد کرد.

مسی و بکهام در مراسم معارفه

مراسم معارفه لیونل مسی در اینترمیامی حاشیه های عجیب و غریب خود را داشت. این مراسم که در ورزشگاه خانگی باشگاه اینترمیامی برگزار می شد، در ابتدا به خاطر بارندگی شدید و شرایط جوی با تاخیر مواجه شد. این احتمال وجود داشت که این مراسم لغو شود و به زمان دیگری موکول شود اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت مراسم معارفه لیونل مسی برگزار شد.

مسی در میامی

مراسم معارفه مسی در میامی

حدود ۱۸ هزار نفر برای مراسم معارفه مسی به ورزشگاه خانگی تیم اینترمیامی رفتند و به این ترتیب هواداران تیم آمریکایی استقبال خوبی از ستاره آرژانتینی به عمل آوردند و باید دید که عملکرد مسی در این تیم به چه شکل خواهد بود.

ورزشگاه میامی

لیونل مسی با پیراهن شماره ۱۰ در کنار دیوید بکام که مالک باشگاه اینترمیامی است، ایستاد و به این ترتیب از پیراهنش در اینترمیامی رونمایی شد. شاید تا چند سال پیش کمتر کسی فکرش را می کرد که قرار است مسی در فوتبال آمریکا در تیم دیوید بکام بازی کند اما اکنون می بینیم که چنین اتفاقی به واقعیت پیوسته است.

  عکس/لوازم آرایش عجیب همسر مسی با طلای ۲۴ عیار!
منبع: خبر ورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از