سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حکم اعدام برای مردی که به پسر باجناقش تجاوز کرد

kaboos ghatar.com ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ دیدگاه ۳۴۷

شوهرخاله شیطان صفت که پسر نوجوان را آزار داده بود با حکم قضایی به اعدام محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده از اواخر سال ۱۴۰۱ با شکایت مرد جوانی از باجناقش آغاز شد.

وی که به پلیس آگاهی رفته بود گفت: مدتی بود که متوجه رفتارهای عجیب پسر ۱۳ ساله‌ام به نام مزدک شدم. او افسرده و گوشه‌گیر شده و حتی با دوستانش هم رفت و آمد ندارد. من و همسرم پیگیر ماجرا شدیم و بارها در این باره از پسرمان سوال پرسیدیم. تا اینکه او آخرین بار گفت شوهر خاله‌اش او را آزار داده است. با این شکایت پسر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند. به این ترتیب شوهرخاله ۴۰ ساله‌ وی بازداشت شد اما جنایت سیاه را انکار کرد. در حالی که همه مدارک علیه شوهرخاله بود وی در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری ۱ استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شد.

  تجاوز یک مرد متاهل به دختر جوان در حضور همسرش!

در این جلسه پسر نوجوان به تشریح جنایت سیاه پرداخت و گفت: ما و خانواده خاله‌ام رفت و آمد زیادی با هم داشتیم و بارها برای تفریح با هم بیرون رفته بودیم. آخرین بار وقتی برای تفریح به باغی در شهریار رفته بودیم، شوهرخاله‌ام مرا صدا زد. فکر می‌کردم می‌خواهد با من صحبت کند. اما او مرا به گوشه خلوتی از باغ برد و آزارم داد و تهدید کرد در این‌باره با کسی حرفی نزنم.
من که ترسیده بودم سکوت کردم و به کسی حرفی نزدم. اما این ماجرا در روحیه‌ام تاثیر بدی گذاشت. حتی شب‌ها کابوس می‌دیدم و وحشت زده از خواب بیدار می‌شدم. تا اینکه پدر و مادرم پیگیر ماجرا شدند و حقیقت را به آنها گفتم. من برای شوهر خالم اشد مجازات را می‌خواهم.

پدر مزدک نیز گفت: باجناقم با اینکه خودش هم فرزند دارد و ما همیشه با آنها رفت و آمد داشتیم ولی به ما خیانت کرد و پسر نوجوانم را آزار داد به همین خاطر برایش تقاضای اعدام دارم. او زندگی پسر نوجوانم را تباه کرد و حالا باید به سزای عملش برسد.
وقتی متهم ۴۰ ساله در جایگاه ویژه ایستاد جرمش را انکار کرد و گفت: پسر نوجوان را آزار نداده‌ام و او و پدرش به دروغ چنین حرفهایی را علیه من مطرح کرده‌اند.

  ماجرای تجاوز راننده تاکسی تهرانی به زن متاهل

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و نظر کارشناسان پزشکی قانونی وی را به اعدام محکوم کردند.

منبع: 9 صبح

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از