عکس/گریم سنگین جواد رضویان ۹۰ ساله در یک سریال جدید

suzan ghatar.com ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ دیدگاه ۳۳۲

مهر: میثم قراگزلو طراح چهره‌پردازی سریال «فوفو، مسافری از کامادو» درباره طراحی چهره‌پردازی این سریال که متفاوت‌ترین بخش آن محسوب می‌شود، گفت.

میثم قراگزلو طراح چهره‌پردازی سریال «فوفو، مسافری از کامادو» که در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود درباره اینکه طراحی چهره‌پردازی متفاوت این سریال حاصل یک طراحی تیمی است یا خودش به عنوان یک طراح گریم به این نتیجه رسیده است که به این شکل بازیگران را گریم کند،گفت: سریال «فوفو، مسافری از کامادو» یک سریال کاملاً متفاوت است. از سوی دیگر کار گریم در بسیاری از کارهای سینمایی به صورت فردی انجام نمی‌شود، بلکه حاصل تلاش گروهی و تیمی است، به همین دلیل نمی‌توان به صورت فردی در حوزه کار چهره‌پردازی در سینما فعالیت کرد.

وی ادامه داد: شاید نام من به عنوان یک طراح چهره‌پردازی مطرح باشد، اما باید تاکید کنم دوستان، همراهان و دستیارانی که با من همکاری دارند، سبب می‌شوند تا یک طراحی خوب خلق شود و کار به شیوه‌ای مناسب و مطلوب جلو برود.

جواد رضویان در سریال فوفو مسافری از کامادو

پیچیده‌ترین گریم در سریال «فوفو، مسافری از کامادو» متعلق به جواد رضویان است

قراگزلو درباره اینکه سخت‌ترین گریم سریال «فوفو، مسافری از کامادو» مربوط به کدام شخصیت در این سریال است، گفت: من از کلمه سخت استفاده نمی‌کنم، بلکه معتقدم جذاب‌ترین و پیچیده‌ترین گریم در این سریال متعلق به جواد رضویان است که قرار است به عنوان یک فرد ۹۰ ساله به نظر برسد و جلوی دوربین برود. برای این منظور از قطعه برای پیر نشان دادن چهره او استفاده می‌شود. قالب‌گیری این قطعات حدود ۲ هفته زمان برد و این امر به همراه کلاه‌گیس‌هایی در نظر گرفته شده و پیش رفت.

  جواد رضویان جنجال به راه انداخت+عکس

وی درباره طراحی گریم شخصیت‌های فضایی که در حین متفاوت بودن باید برای بچه‌ها جذاب باشد عنوان کرد: در ابتدا تصمیم بر این بود که برای طراحی شخصیت‌های فضایی شمایلی بسیار متفاوت در نظر گرفته شود، اما با مشورت‌های متعدد به این نتیجه رسیدیم که بیشتر با لباس بازی شود و تغییر با کمک رنگ شخصیت‌های فضایی نمایان شود. همچنین المان‌هایی در صورت افراد طراحی شود که تنها چشم آنان ثابت بماند و بدین ترتیب در شرایط مختلف لباس‌ها فقط تغییر کرد.

طراح چهره‌پردازی سریال «فوفو، مسافری از کامادو» درباره المان‌های به کار گرفته شده در طراحی گریم این سریال که موجب شود هم برای بچه‌ها جذاب باشد و هم تکراری نباشد، گفت: تصمیم بر این امر نهایی شده بود که طراحی چهره، شخصیت‌های فضایی و همه چیز درباره آنان باید زیبا و شیک در نظر گرفته شود، بنابراین ما از برنامه تبعیت کردیم.
نقش جواد رضویان به عنوان یک دکتر شیک در نظر گرفته شد که در شرایط خاص و با تکنیک‌های ویژه توانست کاراکتری بانمک را ارائه کند. البته باید تاکید کنم که همه بازیگران بسیار شیک و خوش رنگ و تمیز جلوی دوربین حاضر شدند.

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: مهرنیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx