سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ویدیو/بغض عادل فردوسی‌پور بعد از دریافت تندیس حافظ

lokomotive ghatar.com ۰۹ مهر ۱۴۰۲ یک دیدگاه ۱۲۲

در مراسم اهدای جوایز بیست و دومین مراسم سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ)  جایزه بهترین چهره تلویزیونی به عادل فردوسی پور برای مجموعه «فوتبال۳۶۰» تعلق گرفت.

همیشه دریافت جایزه لذت بخش است، اما این جایزه برای من لطف دیگری دارد. چیزی نمانده که از ابراز محبت شما به گریه بیفتم. می‌دانید در این پنج سال چه اتفاقاتی رخ داد و درها به روی من بسته شد. خوشحالم که در کشور خود و کنار مردم دوست‌داشتنی ایران باقی ماندم. خوشحالم برنامه‌ای را از صفر در کنار عوامل حرفه‌ای شروع کردم و امروز بسیار دیده می‌شود. امیدوارم بتوانم خدمت کوچکی به شما کرده باشم. یاد علی معلم عزیز شاد. این جایزه تقدیم به مردم خوب، دوست داشتنی و بامعرفت کشورم.

  انتشار تصویری از رضا عنایتی در کنار وریا و عادل
منبع: برترین ها

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
رضا
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
رضا
Guest
رضا

سلام آقای فردوسی پور چند جمله فقط جهت یادآوری به شما عرض کنم : ۱- شما کارمند رسمی صدا و سیما هستید . لذا همان مجموعه ای که زمینه فعالیت شما را برای یک حوزه ای باز کرد، همان مجموعه هم بنا بر مقتضیات خود تصمیم گرفت که رویکرد خود را در نوع پرداختن به موضوع فوتبال در صدا و سیما تغییر کوچکی داده و تصمیم بگیرد از شما در بخش و برنامه دیگری استفاده کند. حتماً شما این حق را برای سازمانی که شما را نشان داد و شما را مشهور کرد، محفوظ خواهید دانست . ۲- اینکه شما… Read more »