سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

لابیاپلاستی بدون درد و بخیه

dell ghatar.com ۲۴ آبان ۱۴۰۲ دیدگاه ۴۷

لابیاپلاستی بدون خونریزی و با لیزر یک روش پیشرفته برای بهبود شکل و اندازه لابیاها است که بدون نیاز به بخیه و نقاهت طولانی انجام می‌شود.

این روش لابیاپلاستی بدون درد است چرا که با استفاده از لیزر امکان انجام تغییرات مورد نیاز را فراهم می‌کند. لابیاپلاستی با لیزر نیز حتما باید توسط یک جراح متخصص صورت گیرد تا به اعصاب این ناحیه و زیبایی آن آسیبی وارد نشود. در ادامه به توضیح انجام این روش و جزئیات آن پرداخته خواهد شد.

نحوه لابیاپلاستی بدون بخیه و با لیزر

این روش جایگزین مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی به شکل سنتی است البته توجه به این نکته مهم است که اگرچه این روش کمتر خطرناک است، اما همچنان به یک جراح خوب لابیاپلاستی نیاز دارد و خطرات و عوارض بالقوه خود را به همراه دارد.

با استفاده از لیزر CO2 یا Erbium یا لیزر مونالیزا این روش انجام میشود. در این روش پوست را گرم می کنند تا باعث انقباض فیبرهای بافتی شود و باعث تشکیل کلاژن جدید برای بازیابی حالت ارتجاعی و منقبض و سفت شدن لابیاها بدون نیاز به برداشتن پوست شود. این روش بسیار ساده است و لابیاپلاستی با لیزر را می توان با کمک گرفتن از یک پزشک ماهر در کمتر از یک ساعت بدون کمترین خطر و عوارض انجام داد. قبل از اینکه بتوانید بهبود قابل توجهی را با این روش مشاهده کنید، درمان و مراحل مورد نیاز این روش را باید از قبل انجام دهید.

در حالی که این روش نیازی به برش و جراحی ندارد، بیماران هنوز باید یک هفته یا بیشتر اجازه دهند تا پوست، قبل از از سرگیری فعالیت‌های معمول خود از جمله مقاربت جنسی بهبود یابد. در مقایسه با ۶ تا ۸ هفته مورد نیاز برای بهبودی کامل پس از عمل لابیاپلاستی معمولی، دوره نقاهت لابیاپلاستی با لیزر نسبتاً کوتاه است.

نتایج درمان لابیاپلاستی با لیزر می تواند برای برخی از بیماران موثر باشد، اما ممکن است برای بیمارانی که از شلی بافت قابل توجه یا افتادگی زیاد لابیا رنج می برند، مناسب نباشد.

لابیاپلاستی بدون درد و بخیه

فواید لابیاپلاستی بدون درد

  • این عمل بسیار ایمن تر از جراحی عمومی معمول است.
  • دوره نقاهت آن بسیار کوتاهتر از عمل های معمول است و تا ۶ هفته زمان میبرد.
  • به بیهوشی عمومی و بستری شدن در بیمارستان نیازی نیست و سرپایی انجام می شود.
  • نتیجه بسیار طبیعی است.
  • موجب صدمه به بافت های اطراف لابیاها نمی شود.
  • بخیه و علائمی به جا نمیگذارد.
  • لابیاها کوچکتر یا نازکتر، کوتاهتر، سفت تر با نسبت بهتری تغییر میکنند.
  • پوست جدید جوانسازی میشود.
  • ایمن، کم تهاجم و بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود.
  • موجب زیبایی لابیاها و افزایش اعتماد به نفس می شود.

مانند تمام جراحی‌ها، خطراتی را به همراه دارد، با این حال، همه اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن آن در حین و بعد از جراحی لابیاپلاستی انجام می‌شود. برای انجام مشاوره جراحی لابیاپلاستی میتوانید با دکتر نگین حدادی متخصص و جراح زیبایی زنان مشورت کنید.

نقاهت پس از لابیاپلاستی بدون بخیه

مدت کوتاهی پس از درمان ، تورم و ناراحتی را در این ناحیه تجربه خواهید کرد. به شما یک کیت مراقبت در منزل با پانسمان های استریل، پمادی برای تسکین درد و دستورالعمل های کامل، و یک اسپری ضد عفونی کننده با حساسیت بالا داده می شود تا در صورت نیاز، به همراه توصیه های کامل پس از درمان قبل از خروج از کلینیک، روی آن ناحیه بمالید.

بهتر است تا ۲۴ ساعت استراحت کنید و تا چند روز رانندگی نکنید. همچنین شما قادر خواهید بود بعد از عمل بدون هیچ مشکلی ادرار کنید.

لابیاپلاستی بدون بخیه

خونریزی حین جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

خونریزی حین جراحی لابیاپلاستی ممکن است متفاوت باشد و بستگی به میزان و نوع جراحی دارد. اما در اغلب موارد، خونریزی حین جراحی لابیاپلاستی بسیار کم و قابل کنترل است. پزشک معالج شما می‌تواند شما را در مورد خونریزی و هرگونه عوارض پس از جراحی آگاه کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دکتر نگین حدادی مراجعه کنید.

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از