سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

دختر شایسته سال ۲۰۲۳ انتخاب شد + عکس

afra ghatar.com ۲۹ آبان ۱۴۰۲ دیدگاه ۳۸۴

در پایان مسابقه زیبایی سالانه که شامگاه شنبه ۱۸ نوامبر در سان‌سالوادور، پایتخت السالوادور، برگزار شد، شینیس پالاسیوس از نیکاراگوئه تاج دخترشایسته جهان ۲۰۲۳ را به دست آورد و آنتونیا پورسیلد از تایلند نایب قهرمان اول شد.

در رقابت‌های دخترشایسته سال ۲۰۲۳، برگزیدگان ملی ۸۴ کشور شرکت کردند و حلیمه آدن، مدل، کارسون کرسلی، ستاره Queer Eye، آوانی گرگ، چهره تاثیرگذار تیک‌تاک و جنل کامیشنج از ترینیداد و توباگو (برنده سال ۱۹۷۷) و آیریس میتنر از فرانسه (برنده سال ۲۰۱۶)، دو برنده سابق عنوان دخترشایسته جهان، هم اعضای هیئت داوران بودند.

در ابتدای برنامه شنبه شب، پس از مشخص شدن نتایج رقابت‌های مقدماتی (و رای جهانی هواداران) ۲۰ نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند و پس از دور لباس شنا، تعداد شرکت‌کنندگان به ۱۰ نفر کاهش یافت.

دور پرسش و پاسخ درباره یک موضوع داغ تنها سه شرکت‌کننده را در رقابت باقی گذاشت: پالاسیوس از نیکاراگوئه، آنتونیا پورسیلد، مدل دانمارکی‌ــ‌تایلندی و موریا ویلسون از استرالیا.

پالاسیوس در آخرین مرحله در پاسخ به این سوال که چه کسی را انتخاب می‌کند تا یک روز از زندگی‌اش را با او سپری کند، مری ولستون‌کرافت، فیلسوف و فمینیست بریتانیایی قرن هجدهم، را برگزید که به گفته او مرزها را شکست و «به زنان بسیاری فرصت داد».

دختر شایسته 2023

شینیس پالاسیوس دختر شایسته 2023

منبع: اقتصاد 24

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از