گریم بهنوش طباطبایی در نقش «زری»/ عکس

suzan ghatar.com ۱۸ آذر ۱۴۰۲ دیدگاه ۳۱۴

سریال «سووشون» نرگس آبیار یکی از مهمترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی است که در سکوت کامل خبری مراحل تولیدش را پشت سرمی‌گذارد.

بهنوش طباطبایی در این سریال عهده‌دار نقش«زری» است.

بهنوش طباطبایی و نرگس آبیار کارگردان

او که به مدت دوسال تمام وقتش را صرف بازی در سریال «سووشون» کرده با انتشار تصویری از خودش و نرگس‌آبیار برای نخستین بار از حضور در این سریال گفته و از نقشش به شکل رسمی رونمایی کرده است.

بهنوش طباطبایی در نوشته‌اش عنوان کرده که از همکاری با نرگس اّییار و ایفای این نقش مهم بسیار لذت برده است.

بهنوش طباطبایی در سریال سووشون

در ابتدای این نوشته آمده است :«طی این دوسال همکاری‌مان در جدید‌ترین اثرتان سریال«سووشون»ارزشمند‌ترین اتفاق برایم پی بردن به وجه مشترکی بود که بین سه زن برایم واضح و روشن شد. سیمین دانشور خالق «سووشون»که سایه‌ایی از خودش را در خلق «زری» قصه‌اش گسترانده و نرگس آبیار که همانند زری که در طول داستان «سووشون»سعی در مراقبت عاشقانه از خانه و خانواده‌اش دارد، شما نیز عاشقاته و هنرمندانه مراقب خانواده‌ی خود«سووشون» بودید و چه با وقار از این میراث ارزشمند سیمین دانشور مراقبت می‌کنید.»

  عکس‌های جذاب و خوش آب و رنگ پاییزیِ بهنوش طباطبایی

طباطبایی درنهایت نوشته‌اش را اینطور به پایان رسانده است :«چه لذتی بردم از همکاری با شما و از زندگی در نقش زری».

سریال «سووشون» نخستین تجربه سریال سازی نرگس آبیار بعد از ساخت فیلم‌هایی چون «شیار ۱۴۳»، «نفس»، «شبی که ماه کامل شد» و «ابلق» است. او این سریال براساس رمان جاودانه سووشون نوشته سیمین دانشور چلوی دوربین برده است. این سریال را محمد حسین قاسمی تهیه و تولید کرده و قرار است به زودی از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

اواخر دهه هفتاد منیژه محامدی براساس این رمان نمایش سووشون را در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه برد. در این نمایش افسانه بایگان عهده‌دار نقش «زری» بود.

رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: فیلم نیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx