بازی هایی که در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند

dell ghatar.com ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دیدگاه ۱۱

هنوزم به دنبال بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، هستید و تا الان نتونستید بیابید؟ در این بخش چند بازی برایتان معرفی می کنیم که توسط نقد کننده ها تایید شده اند و امتیازات بالایی رو هم دارند و خلاصه ای از ویژگی هایشان برایتان می آوریم تا باخیال راحت از آنها استفاده کنید.

سال ۲۰۲۴، سالی غیرقابل پیش بینی شده است! بازی‌های محبوب مانند gun-wielding Pokémon parody، دنباله‌ای به‌طور شگفت‌انگیز در ژانری کاملاً متفاوت نسبت به نسخه قبلی اش، بازسازی شده است. که شما میتوانید به صورت ارزان خرید بازی ps5رو از لینک زیر انجام بدهید.

https://yungcenter.com/product-category/acc-play-station/

بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند
سال ۲۰۲۴، سالی است برای گیمر ها سالی متفاوتی است، کسانی که با دیدن امتیاز «۱۰/۷» در یک نقد و بررسی، احساس می‌کنند باید آن بازی را تجربه کنند می‌شود و تا از کیفیت و هیجان آن بازی استفاده کنند. بازی‌های موجود در این فهرست (بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند) به ترتیب زمانی مرتب شده اند، بنابراین جدیدترین نسخه‌ها همیشه اول نمایش داده می‌شوند. برای دیدن این فهرست با ما تا آخر این بخش همراه باشید.

DRAGON’S DOGMA 2

DRAGON'S DOGMA 2

Dragon’s Dogma 2 بازی ای است که ۱۲ سال پس از نسخه قبلی خود منتشر شد. این بازی که ترکیبی جذاب از ژانر اکشن RPG و MMO است را ارائه می دهد. به‌عنوان یک گیمر، می‌توانید حرفه خود را عوض کنید و اگر به بازی اکشن علاقه مند هستید، تجربه کنید. NPC‌هایی که در این بازی در کنار شما می‌جنگند و می‌توانید به دلخواه آن‌ها را تغییر دهید. شما و پیاده‌هایتان با هم به جستجو در دنیای وسیع Dragon’s Dogma 2 می‌روید. این دنیایی است که با ترکیبی از دشمنان سطح پایین، مانند گرگ ها، اجنه، و مارمولک ها پر شده است، اما همچنین پر از مینوتورها و گریفین ها است.

این ترکیب واقعاً رضایت‌بخشی از مبارزات هک اند اسلش را ایجاد می‌کند که با هر کلاس و تاکتیکی که می‌خواهید می توانید تجربه کنید و به سبک Shadow of the Colossus یا Monster Hunter، بازی کنید. و از طریق همه اینها، شما با یک توطئه بزرگ در داستان اصلی که توسط درگیری های کوچکتر و انسانی بیشتر پشتیبانی می شود، به دنبال شخصیت هایی هستید که شهرها را پر می کنند. این بازی پیچیدگی مخصوص خود را دارد است و یکی از بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، می توان این بازی را نام برد.

PACIFIC DRIVE
یکی دیگر از بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، بازی Pacific Drive می باشد. این بازی دیوانه‌کننده‌ترین بازی ۲۰۲۴ تاکنون ممکن است، باشد. این بازی دارای ترکیب خیره‌کننده از بازی‌های هیجانی، بازی بقا و شبیه‌ساز رانندگی می باشد. در بازیPacific Drive انجام حملات مکرر و تصادفی به واقعیت مجهولی انجام میشه و در منطقه شمال غربی اقیانوس آرام است، جایی که یک نوع آزمایش علمی عظیم چندین دهه قبل به اشتباه انجام شده بود، می باشد.

شما این کار را پشت فرمان یک ماشین قدیمی انجام می‌دهید، و حلقه اصلی گیم‌پلی تماماً در مورد جمع‌آوری مدارکی است که در برابر خطرات غیرقابل پیش‌بینی منطقه نیاز دارید. میتوان گفت، این یک بازی سخت است. اگر هم به بازی اکشن، همراه با ماشین علاقه مند هستید، این بازی برای شما پیشنهاد داده می شود.

BALATRO

BALATRO

امسال بازی های زیادی بوده است که نظر بسیار از گیمر ها رو جلب کرده است، اما هیچ بازی واقعاً در سال ۲۰۲۴مانند BALATRO متحیر نکرده است. BALATRO که در ۲۰ فوریه همین سال منتشر شده است، بیشتر مانند بازی استراتژیک می باشد و یکی از بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، محسوب می شود. این سرگرم کننده ترین بازی ای است که تا به حال با PEMDAS خواهید داشت، به خصوص که مکانیک های بیشتری را باز می کنید که شما را تشویق به شکستن بازی می کند. نتیجه نهایی یک مفهوم ساده با عمق استراتژیک زیاد و قابلیت پخش مجدد بی پایان است. توسعه دهنده انفرادی LocalThunk یک برنده مطلق در Balatro ایجاد کرده است.

BANISHERS: GHOSTS OF NEW EDEN
اگر به دنبال بازی ای هستید که داستان عاشقانه باشد اما در شکل ارواح، این بازی برای شما می باشد. در بازی Banishers، گیمر ها دو شخصیت Red و Antea را خواهند دید که اینها یک جفت جن گیر که به نیوانگلند مستعمره فرستاده شده اند تا با یک جن گیر خطرناک مقابله کنند. Antea کشته می شود و در طول بازی، Red باید تصمیم بگیرد که از عشق یا وظیفه پیروی کند، یا روح خود را به زندگی پس از مرگ تبعید کند یا از دانش پنهان خود برای احیای او استفاده کند. Banishers به روش‌های متعددی می‌اندیشد که یک مکان می‌تواند خالی از سکنه شود، با یک سوال وحشتناک خط عاطفی آن را ارائه می‌کند. این بازی که هم اکشن، مبارزه ای محسوب می شود و بازی تک نفره ای می باشد و توسط نظر بسیاری از کاربران که مورد استقبال زیادی قرار کرفته است، یکی از بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، محسوب می شود.

HELLDIVERS 2
Helldivers 2 یکی از بهترین سورپرایزهای سال ۲۰۲۴ است که یک بازی تیراندازی می باشد که در ۸ فوریه منتشر شده است و نسبت به نسخه قبلی خود، تغییرات زیادی از جمله گرافیک و امکانات بسیاری به این بازی اضافه شده است و به همین دلیل در لیست بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، قرار گرفته است. این بازی هم برای دستگاه PC و هم برای کنسول PS5 می باشد و گیمر ها از طریق این پلتفرم ها می توانند این بازی را تجربه کنند.

LIKE A DRAGON: INFINITE WEALTH

LIKE A DRAGON: INFINITE WEALTH

داستان این نسخه Infinite Wealth در سراسر هاوایی و چندین شهر در ژاپن، با مجموعه‌ای از فعالیت‌های به ظاهر بی‌پایان امتداد دارد. این بازی همچنین دارای مینی‌بازی‌های کوچکی از جمله :

  • بازی‌های ورزشی
  • بازی‌های کارتی
  • بازی‌های دوستیابی
  • بازی‌های کلکسیونی

می باشند. این نسخه که یک بازی ماجراجویانه به حساب می آید، بازی تک نفره می باشد. این بازی قابل اجرا در پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One, Xbox Series X می باشد و می توانید تجربه کنید. آیا تایید می کنید که این یکی از بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند می باشد؟

TEKKEN 8
Tekken 8 بازی ای است که بیشتر کاربران منتظر منتشر شدن در سال ۲۰۲۴ بودند که در ۲۵ ام ژانویه منتشر شد. این مجموعه ترکیبی از بازی ماجراجویی و مبارزه ای می باشد که آنقدر هیجان این بازی و حالت رقابتی زیاد می باشد، از جمله برای کسانی که این بازی را چند نفره بازی می کنند.

بازی Street Fighter 6 که اخیراً رقابت زیادی را با بازی Tekken 8 رخ داده است و هر دو یکی از بهترین بازی ها در زمینه مبارزه ای می باشند ولی هر دو بهترین هستند و هر کدام سبک مخصوص خود را دارند.

سخن پایانی در مورد بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند
در این بخش که در مورد بازی هایی در ۲۰۲۴ ارزش خرید دارند، بحث کردیم و برای شما چندین بازی که در سال ۲۰۲۴ که فقط چند ماه از آن گذشته است، ارائه دادیم و این لیست به شما کمک زیادی در انتخاب جدید ترین بازی ها می کند و شما می توانید با این بازی ها به روز باشید و بهترین کیفیت ها را تجربه کنید.

با این که یک سری از بازی ها هم هستند که در این بخش نتوانستیم اشاره کنیم، ولی این بازی ها که هم توسط منتقدان گیم و هم از طریق کاربران مورد تایید بوده اند، به همین خاطر این لیست را به شما پیشنهاد دادیم. به همین خاطر این لیست را به شما پیشنهاد دادیم.و میتوانید با مراجعه به سایت یانگ سنتر خرید خود را انجام بدهید.

رپورتاژ آگهی

5 1 رای
امتیازدهی به مطلب

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx