این شلوار جین صدای منتقدان غربی را هم درآورد /عکس

achar ghatar.com ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ دیدگاه ۳۱۳

شلوار جین جوردنلوکا که با عنوان «جین لکه سنگشور» معرفی شده است، با طرح عجیب (طرح ادرار) و قیمت قابل توجه خود در شبکه‌های اجتماعی با انتقاداتی مواجه شده است.

ترندهای مد می آیند و می روند، اما یکی از موارد اخیر موجب شگفتی مردم شده است. شلوار جین جدید برند جوردنلوکا (Jordanluca)، دارای لکه تیره بزرگی در اطراف قسمت فاق خود است. این طرح به دلیل شباهت با لکه حاصل از ادرار مورد تمسخر کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

شلوار جین با طرح سنگشور عجیب

اما به رغم عجیب و مسخره بودن این طرح، شرکت ایتالیایی-بریتانیایی تولید لباس تا پیش از این به صورت آنلاین کل موجودی شلوارهای جین جدید خود را به فروش رسانده است. این در شرایطی است که رنگ تیره شلوار برچسب قیمت چشمگیر ۸۱۱ دلاری دارد. نسخه رنگ روشن این محصول نیز ۶۰۸ دلار قیمت دارد!

شلوار جین با طرح سنگشور ادرار

شلوار جین جوردنلوکا که با عنوان “جین لکه سنگشور” معرفی شده است، با طرح عجیب و قیمت قابل توجه خود در شبکه های اجتماعی با انتقاداتی مواجه شده است. بنابر اظهار نظر یکی از کاربران، “شما باحال نیستید، مگر این که شلوار خود را خیس کرده باشید.”

یک کاربر دیگر با کنایه گفته است: “دیگر نیازی نیست برای دستشویی منتظر بمانید، شما می توانید خودتان را خیس کرده و بگویید که طرح خود شلوار است.”

در همین حال، برخی دیگر از کاربران این پرسش را مطرح کرده اند که چرا کسی باید شلوار جینی با این طرح را بپوشد؟ کاربر دیگری طرح شلوار جین جدید جوردنلوکا را خیلی احمقانه عنوان کرده است.

شرکت جوردنلوکا در سال ۲۰۱۸ توسط جوردن بوون و لوکا مارکتو تاسیس شد. این برند خیلی زود به دلیل طراحی های غیرمعمول خود مانند شلوارهای جین با زیپ افقی روی فاق یا پیراهن هایی با طرح های نامتعارف یقه و آستین مشهور شد.

بنابر گزارش وگ بیزینس، فروش شرکت جوردنلوکا بین سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ با ۱۵ درصد افزایش به بیش از ۵۰۰ هزار دلار رسید.

این شرکت شلوارهای جین لکه سنگشور را برای نخستین بار در کت واک مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۲۳ خود معرفی کرد.

جین لکه سنگشور

5 1 رای
امتیازدهی به مطلب
منبع: عصر ایران

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx