هزینه کربوکسی تراپی در سال ۱۴۰۳

dell ghatar.com ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ دیدگاه ۱۵

یکی از چندین خدمات درمانی سرویس‌دهندگان دکترتو کلینیک، در حوزه کربوکسی‌تراپی است. آیا در ‌این ‌مورد اطلاعاتی دارید؟ در حال ‌حاضر روش‌های طبیعی برای بازسازی و بهبود وضعیت پوستی طرفداران زیادی دارد. تزریق ژل، بوتاکس و چربی در همه افراد نتیجه اثربخشی ندارد. به همین دلیل است که کربوکسی‌تراپی به‌عنوان یکی از روش‌های افزایش‌دهنده جریان خون و ایجاد اثرات پایدار محبوبیت ویژه‌ای یافته است.

فشیال کربوکسی‌تراپی در کلینیک‌های زیبایی به‌واسطه سوزن‌های ظریف و انتقال گاز کربن دی‌اکسید انجام می‌شود. در نتیجه این عملیات، تیرگی‌های زیر چشم محو می‌شوند؛ چین‌وچروک‌ها کاهش می‌یابد؛ چربی‌های اضافی از بین می‌روند و جای زخم و جوش هم کاملا برطرف می‌شود. اگر دوست دارید راجع‌به این راه‌‌کار درمانی و هزینه کربوکسی تراپی بیش‌‌تر بدانید، حتما مقاله ما را مطالعه کنید.

کربوکسی تراپی چیست

کربوکسی تراپی چیست؟

شما هم به ‌دنبال روشی ایمن و اثربخش برای جوان‌سازی پوست هستید؟ این روزها اسم درمان‌های مختلفی برای زیبایی پوست به گوش می‌خورد. یکی از این روش‌های ترمیمی تاثیرگذار کربوکسی‌تراپی است که می‌توانید آن را از سامانه دکترتو کلینیک دریافت کنید.

درمان با دی‌اکسید کربن که البته بیشتر با نام کوبوکسی‌تراپی هم شناخته می‌شود، در رفع سلولیت، ترمیم کلاژن، تخریب رسوبات چربی و تیرگی زیر چشم کاربرد دارد. نحوه کار این روش براساس قسمتی که تحت درمان قرار می‌گیرد، متفاوت است. اما به ‌طور کلی، سازوکار یکسانی دارد.

در کربوکسی‌تراپی مخزن گاز دی‌اکسید کربن با لوله پلاستیکی به تنظیم‌کننده جریان وصل می‌شود. در واقع این سرویس‌دهنده است که در مورد میزان جریان گاز تصمیم می‌گیرد. این گاز از طریق تنظیم‌کننده وارد لوله استریل می‌شود که در انتهای آن یک فیلتر قرار دارد. فیلتر ناخالصی‌های دی‌اکسید کربن را قبل‌از رسیدن به بدن جدا می‌کند.

تزریق دی‌اکسید کربن، جریان خون را در ناحیه مد نظر افزایش می‌دهد. یعنی با تجمع گلبول‌های قرمز در ناحیه تزریق، خاصیت ارتجاعی بهبود بخشیده می‌شود. کربوکسی‌تراپی یک روش سرپایی است که حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه زمان می‌برد. در حالت کلی، این درمان بدون درد است اما سرویس‌دهندگان برای احتیاط‌ورزی بیش‌‌تر از کرم‌های بی‌حس‌کننده روی ناحیه مد نظر استفاده می‌کنند.

قیمت کربوکسی تراپی نواحی مختلف

ممکن است این مسئله برای شما هم سوال باشد که هزینه درمان با کربوکسی چقدر است؟ این قیمت برای هر موضوع متفاوت خواهد بود و به شرایط بدنی شما هم بستگی دارد. اما به‌طور کلی، کربوکسی نسبت به سایر روش‌های درمانی به‌صرفه‌تر است. سرویس‌دهندگان دکترتو کلینیک با دریافت هزینه‌ای در بازه ۵۴.۰۰۰ تومان تا ۱.۴۴۰.۰۰۰ تومان در هر جلسه این خدمات درمانی را به شما ارائه می‌دهند.

موضوع مهم‌تر این‌‌که قیمت کربوکسی‌تراپی در هر ناحیه متفاوت است؛ چون مساحت و میزان استفاده از مواد و دستگاه در هر ناحیه یکسان نیست. همچنین یکی دیگر از موارد مهم در قیمت‌گذاری درجه تیرگی پوست است. جالب است بدانید که پوست‌های روشن در مقایسه با پوست‌های تیره‌تر به گاز کم‌‌تری احتیاج دارند و در مدت‌زمان سریع‌تری نتیجه برای آن‌ها حاصل می‌شود.

طبق نظریه‌ای دیگر، کربوکسی‌تراپی برای هر فرد در تعداد جلسات معینی انجام می‌شود و این، عامل دیگری است که در هزینه درمان تاثیر می‌گذارد. احتمالا می‌پرسید که چند جلسه کربوکسی‌تراپی لازم است؟ این سوال را نمی‌توان به‌راحتی پاسخ داد. شما بعداز مراجعه به سرویس‌دهنده دکترتو کلینیک و معاینه کامل توسط او از این موضوع مطلع خواهید شد. در این صورت می‌توانید یک برآورد از هزینه‌های درمان خود را داشته باشید.

کربوکسی تراپی غیر تهاجمی

کربوکسی‌تراپی غیرتهاجمی، یک روش درمانی نوآورانه برای جوان‌سازی صورت و رفع اشکالات آن است. زمانی که از غیرتهاجمی‌بودن درمان صحبت می‌کنیم، منظور ما این است که مراجعه‌کننده با هیچ‌گونه عملیات مبنی ‌بر جراحی سروکار ندارد و همچنین مجبور نیست دوره نقاهت طولانی پس‌از درمان یا عوارض احتمالی آن را به جان بخرد.

در این درمان، تنها عملی که انجام می‌شود، تزریق گاز استریل پزشکی کربن به زیر پوست یا بافت چربی است. این عمل باعث برهم‌ خوردن تعادل دی‌اکسید و اکسیژن می‌شود و مغز هم پیامی مبنی ‌بر کمبود اکسیژن ارسال می‌کند. بعد از آن گردش خون وریدی و شریانی در ناحیه تزریق افزایش می‌یابد؛ مویرگ‌های جدیدی تشکیل می‌شود؛ کلاژن و الاستین به تولید بیش‌‌تری می‌رسند و همه این‌‌ها به جوان‌سازی پوست خاتمه خواهند یافت.

در طول این درمانی که می‌توانید آن را با سرویس‌دهندگان دکترتو کلینیک تجربه کنید، امکان دارد کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که این کاملا طبیعی است. همچنین احساس فشار به‌دلیل گاز co2 هم جای نگرانی ندارد. قبل‌از شروع درمان می‌توانید از سرویس‌دهنده بخواهید تا با استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی این مشکل را برطرف کنند.

کربوکسی‌تراپی ازجمله روش‌های طبیعی برای بدن است؛ چون گاز کربن دی‌اکسید به‌صورت طبیعی در بدن وجود دارد و تولید می‌شود. به همین دلیل این درمان سرپایی نسبت به سایر جراحی‌های تهاجمی، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. یکی دیگر از دلایلی محبوبیت این راهکار درمانی به عوارض جانبی بسیار محدود، مزایای بی‌شمار و قیمت مقرون‌به‌صرفه آن باز می‌گردد.

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

برای افراد مهم است که درازای صرف هزینه هرچند کم و همچنین زمان، درمان اثربخش با قدرت ماندگاری بالایی را از سرویس‌دهندگان دکترتو کلینیک دریافت کنند. کربوکسی‌تراپی روشی است که نتیجه آن تقریبا ۱۰ روز بعداز عمل شروع به دیده‌شدن می‌کند و حدود ۶ تا ۸ ماه ماندگار می‌ماند.

اگر فکر می‌کنید زمان ماندگاری کربوکسی‌تراپی کم است، می‌توانید هر ۳ ماه یا ۶ ماه یک بار دوباره تحت این درمان قرار بگیرید؛ البته با مشورت کلینیک. اگر هم می‌خواهید خودتان برای افزایش ماندگاری آن چاره‌ای بیاندیشید، باید بگوییم که ورزش و رژیم غذایی مناسب را به‌هیچ‌عنوان ترک نکنید.

شایان ذکر است که این درمان نیاز به دوره نقاهت طولانی ندارد و شما بلافاصله می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود رسیدگی کنید. البته باید به توصیه‌های مراقبتی سرویس‌دهنده بر پایه مصرف داروهایی که برایتان تجویز می‌شود یا خودداری از انجام فعالیت‌های سنگین به‌مدت ۴۸ ساعت پایبند باشید.

جمع‌بندی

با دکترتو کلینیک، زیبایی و طراوت جوانی خود را دوباره به‌دست بیاورید. افراد ممکن است تحت ‌تاثیر عوامل مختلف همچون پیری، ویژگی‌های ژنتیکی یا عوامل محیطی، سلامت و زیبایی پوست خود را از دست بدهند. این موضوع آن‌ها را به انجام روش‌های درمانی تشویق می‌کند. کربوکسی‌تراپی یکی از جدیدترین روش‌های درمانی است که در آن، کربن دی‌اکسید به‌صورت مستقیم زیر پوست تزریق می‌شود.

کاربردهای فراوان کربوکسی‌تراپی غیرقابل‌انکار است. از این روش می‌توان برای تقویت انعطاف‌پذیری و افتادگی پوست، ازبین‌بردن آثار پیری، درمان چین‌وچروک‌ها، ترمیم کلاژن‌سازی، رفع ناهمواری‌های پوست، بهبود موثر جای زخم و اسکار آکنه و رفع تیرگی‌های اطراف چشم استفاده کرد.

منبع:

https://doctoreto.com/offer

5 1 رای
امتیازدهی به مطلب

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx