سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
4
delbastegiebhamابولفضلمحسن
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
محسن
Guest
محسن

اولا که از کجا معلوم این آقایی که عکسش اینجاست بسیجی بوده باشه ؟ ولی از شوخی گذشته من هیچ وقت ندیده قضاوت نمی کنم. نه اینوری، نه اونوری. از کجا معلوم این آقا از دست سبزیها کتک خورده باشه ؟ از کجا معلوم اصلا کتک خورده باشه ؟ شاید تصادفی چیزی کرده ! منم بلدم عکس یک جنازه رو بذارم روی لینک و بگم اینو لباس شخصیها کشتن. این چیزی رو ثابت نمیکنه. اگه راست میگی ابهام آقا، برو عکس اون کسانی رو که با چماق و باتوم و گاز اشک آور می افتن به جون زن و بچه… Read more »

ابولفضل
Guest
ابولفضل

شما اگه واقعا دنبال حقیقت بودی یه نگاه هم به عکسهای زن ها و بچه ها و پیرزن و پیر مرد های مظلومی که حتی به قصد راهپیمایی هم بیرون نیومده بودند و به شدیدترین وضع کتک خوردند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند مینداختید حالا بقیه جوون ها پیش کش.ندا ها و سهراب ها رو نمیبینی؟چرا چشمت رو رو همه چی بستی؟من دلیل طرفداری شما رو نمیدونم ولی هرچی که هست از دینتون که بالاتر نیست.هست؟اسلامی که دم از اعتقاد بهش میزنید کجاش گفته … چشماتو باز کن برادر.هیچ چیزی ارزش این رو نداره که بخوای دنیا و… Read more »

delbastegi
Editor

ابهام عزیز واقعا خیلی خوبه که این اختلافات تموم بشه، ما هم همین رو می‌خوایم اما فکر کنم گروهی هستند که این رو نمی‌خوان همان گروهی که من فکر می‌کنم هیچ دلبستگی به نظام و انقلاب و امام ندارند وگرنه این بلا را سر یاران امام نمی‌آوردند؛ نگاهی به چهره و حال روز بهزاد نبوی و میردامادی و تاجزاده و رمضانزاده و صدها نفر دیگر بنداز،‌ اینها کم برای این انقلاب زحمت کشیدند. همگان که از نزدیکی نبوی و امام خبر دارند. این مورد آخر هم که 8 سال برای عبدالله مومنی 8 سال زندان بریدند!‌چه جایی برای حل و… Read more »

ابولفضل
Guest
ابولفضل

کسی که خوابه وقتی به آرومی هم صداش کنی بیدار میشه اما کسی که خودش رو به خواب زده با صدای توپ و تفنگ هم بیدار نمیشه!حکایت اینهایی که خودشون رو بخواب زدندند و چشمشون رو بستند همینه.امیدوارم به خودشون بیاند