سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

زندانی رنگ ها.. مجموعه آثار نقاشی دلارا دارابی

amows varesh.blogfa.com ۳۰ مهر ۱۳۸۵ (۳) دیدگاه ۹۸

“من که از چهار سالگی زندگی‌ام را با رنگ‌ها تقسيم کرده بودم، در آستانه ۱۷ سالگی آن‌ها را گم کردم. سرخ کبود را به جای لاجورد گرفتم و جای آسمانی، خاکستری پاشيدم… مجموعه‌ای که پيش روی شماست، کلکسيونی از عشق و شادی من است تا بی‌هيچ قضاوتی درباره دلآرا به تماشای روح او بنشينيد! بی‌هيچ قضاوتی ببينيد! نمی‌دانم از کدام جاده سرزمينمان برای ديدن نقاشی‌های من آمده‌ ايد مهم هم نيست چون به هر صورت می‌دانم که راهنمای شما ‘عشق’ بوده است. عشق به زندگی، به انسان، به ايمان که باورداشتن همه اينهاست. اين نقاشی‌ها سوگندی است به جرمی ناکرده. تا مگر رنگ‌ها مرا به زندگی بازم گردانند.”

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
3
هارونشایانyounes
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
younes
Member

آیا زن بودن به خودی خود باعث معافیت یا کاهش مجازات است؟اگر دل آرا متهم به قتل در هنگام دزدی است کم نیستند مردانی هم که دوست خود را در اثر یک لحظه عصبانیت کشته اند و اعدام می شوند. http://chaay.ghoddusi.com/2006/10/post_462.html مينا گرامي در قسمت نظرات براي حامد قدوسي عزيز به نظرم منطقي نوشته: اما چند نکته رو نباید فراموش کرد: 1- آدم 17 ساله (دل آرا) چه پسر باشه چه دختر نباید مشمول قوانین بزرگسالان قرار بگیره و در مورد دل آرا موضوع 17 سالگی اون در زمان قتله. 2- باید تا حدودی شرایط کبری رحمان پور (ازدواج اجباری… Read more »

شایان
Guest
شایان

لطف نمایید و مجموعه ای از آثار دلارا و تصویر ایشان را برای اینجانب بفرستید.اگر نشست یا انجمنی برای حمایت از ایشان وجود دارد به اینجانب معرفی نمایید.
با تشکر

هارون
Guest
هارون

برای دلارا دارابی

دلارا تو خوب از این رنگها از همه بهتر میدانی این رنگ که فعلا
تو مشاهده میکنی رنگ اصیل این جا است این دنیا را تو از پشت میله ها زندان نه از پشت میله های آزادی میبینی
همه این ما را پشت میله میبینی اما این حقیقت است که مایان همه
زندانی هستیم تو نه .