سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

واكنش زهرا امير ابراهيمي به اتفاقات اخير

lokomotive ilna.ir ۱۴ آبان ۱۳۸۵ (۱۴۳) دیدگاه ۱۷۱


پاييز امسال برايم ياد آور بدترين خاطره ها را ساخت ، تلخ و وهن آور . به قول اخوان ” ابرهاي همه عالم در دلم مي گريند “. اين اتفاق صرفا به خاطر كسب پول و شايد هم نوعي تفنن غير اخلاقي باشد و به خيال خامشان ديگر قانون و چارچوبي نيست و جامعه افسار گسيخته و بي اصول شده است. بعضي وقت ها بد نيست ما مدعيان آزادي و انسانيت ؛ خود را لحظه اي به جاي ديگر ي بگذاريم و اين در هر دين و كيش و آئيني مر سوم است ؛ من هم بنا به اين رسم اديان ، دقيقا خودم را به جاي سه نفر گذاشتم . اول به جاي پدري گذاشتم كه هر روز چهره ي زرد و غمگين دخترش را مي بيند و شايد هم براي دلسوزي بر رخ سردش بوسه اي بزند و شايد هم نمي دانم در خفا و كنج خلوت از تيشه برداشتن مدعيان به سوي ناموسش بگريد و مردانه بار غم بر د وش كشد و يا خود را جاي مادري مي گذارم كه با شنيدن خبر خودكشي جگر گوشه اش همان لحظه قلبش باز ايستد كه در آرزوي مادر شدن دخترش روزگار را مي گذراند ،و يا خود را به جاي دوستي مي گذارم كه شرمش را با غيرت و شرف ايراني مي خورد تا كه شايد دست به كاري زند كه حقي را باز ستاند . در هر سه حال ، هر انساني كه بويي از انسانيت به مشامش رسيده باشد ؛ ناراحت مي شود. تكذيب من دردي را دوا نمي كند ، چه را تكذيب كنم ؟ وجود بلاهت را ؟…. من خود عين انكارم ! و مي دانم نسل نو و جوان و هم نسل خودم در ايران چنين عرصه را براي جولان بي غيرتان و عدوهاي ابله كيان و ناموس ايران ، فراهم نمي كنند. عزمم را جزم كردم تا بيشتر از پيش در زمينه كاري ام فعال تر باشم و با نوجستن و تكاپو در عرصه هنر ، به عنوان يك زن ايراني حركت كنم . حركتي براي نو جستن و زيستن و آموختن ؛ فعلا قصد هيچ گفتگويي با رسانه اي را ندارم و فقط به مردمان سرزمين قمر و پروين و فروغ و بزرگان هنر و ادب مي گويم من زنده ام.

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

143
دیدگاه بگذارید

avatar
143
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
132
ناصریاسی زلزلهلوكانگ (سعيد قناعتيان)باميعلی جون
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
امیرحسین
Guest
امیرحسین

سلام-امیدوارم که حال خانم ابراهیمی خوب باشدمنکه یکی ازطرفداران فیلمهای شماهستم خدالعنت کندکسانی راکه با آبرو وشخصیت نفرات بازی میکنندکسی نیست به آنها بگویدبابا فکرخودشخص نیستیدفکرپدرومادراوباشید چراماجزفکربه زندگی دیگران کاردیگرینداریم درآخرامیدوارم درصحت وسلامت باشید توروخدامارابیخبرنگذارید وهمه مردم ایران رابی معرفت ونامردنخوانیدماوخانواده ام همه نگران شماعزیزوخانواده محترمتان هستیم .به امیدروزی همه مامسلمان واقعی باشیم.

ahmad
Guest
ahmad

با سلام
من كه فيلم را نديدم انشاءالله كه خانم امير ابراهيمي نباشد. البته هر كه باشد گناه انتشار اين خبر و تكثير اين فيلم از عمل آن خانم درون فيلم كمتر نيست كه بيشتر است

نسیم
Guest

سلام- خوشحالم که نوشته شما رو خوندم- موفق باشید بیشتر از پیش

نانسي
Guest
نانسي

اين مسائل كاملاً شخصي هست و صحت داشتن و نداشتن آن به هيچ كسي مربوط نمي شود
من به عنوان يه دختر ايراني دلم مي خواد شما و همه مردم طوريبرخورد كنيد كه هيچ كس نتونه اين مسائل را مستمسك قرار بده براي آزار دادن ديگران

shadi
Guest
shadi

سلام – (اين كه ديگران راجع به ما چه فكر مي كنند مهم نيست اين كه چكساني راجع به ما فكر مي كنند مهمه) من اين فيلم را نديدم و نمي خواهم ببينم چون مطمئنم كه خانم امير ابراهيمي نبوده اند يه بازيگر انقدر عقل داره كه اگر بخواد كار غير اخلاقي انجام بده يادش باشه كه ممكنه اون كارش به تصوير كشيده بشه

علی
Guest
علی

خدا لعنت کنه کسائی رو که این فیلمو تو جامعه پخش کردن.
ما همچنان حمایت خود رااز خانم امیرابراهیمی اعلام مینماییم

از طرف بجه های با غیرت تهرون

سهیل ملکی
Guest
سهیل ملکی

سلام به خانم امیرابراهیمی
ما همچنان طرفدارشمابازیگرمحبوب سینماوتلویزیون هستیم

دانشجوي قديم
Guest
دانشجوي قديم

با سلام
چه فيلم شما باشد چه نباشد بر شما حرجي نيست. درست مثل اين است كه كسي از اتاق خواب من و همسرم فيلمي به دست آورد و پخش كند. تنها شما را مي گويم كه: صبور باش و تنها، سربه زير و سخت… كه اين سان بودن و اين سان ماندن سخت دشوار است.

تارا
Guest
تارا

سلام
عزیز
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش
هر کسی ان درود عاقبت کار که کشت
هرکس پاکترین است اولین سنگ را بزند
در پناه حق باشید

Beiglou
Guest

در سرزمینی که بی اخلاقی حکومت می کند از فرومایگان سفله چه چیزی جز بازی کردن با آبروی مردم می شود انتظار داشت. نظرات کاملم را به صورت تحلیلی و انتقادی در وبلاگ زیر راجع به همین موضوع بخوانید
http://mjb48.blogspot.com

tanhaaa
Guest

این که میگین این مسئله شخصی هست من قبول ندارم!
منظورم اصلا این خانم نیست چون من قضیه رو نمیدونم و نمیتونم نظر بم
اما یادمون باشه که یک هنرمند، نویسنده، روشنفکر و یا یک فرد سیاسی و … نمیتونه فقط برای خودش زندگی کنه… کسی که با هنرش یا علمش دیگران رو به یک چیزهایی دعوت میکنه نمیتونه خودش خلاف اون عمل کنه! بنابراین نگید که فقط به خودش مربوطه
باز هم تکرار میکنم که من اصلا منظورم به این خانم نیست، یک مسئله کلی رو بیان کردم

عسل
Guest
عسل

از اينكه خبر مبتني بر خودكشي شايعه بوده خيلي خوشحالم. اميدوارم كه خانم امير ابراهيمي با اراده اي راسخ در جهت شكست بدخواهانش اقدام كند و به كوري چشم دشمنانش هر روز به موفقيت هاي بيشتري در عرصه هنر و سينما نائل گردد.

محمود
Guest
محمود

از اينكه هنوز هم قصاص قبل از جنايت در اين مملكت رايجه براي خودم متاسفم.
اينكه يكنفر در زندگي خصوصي خود چكار ميكنه به هيچكس مربوط نيست .
حتي اگر آن شخص توي فيلم خانم امير ابراهيمي باشه باز هم من فكر ميكنم كه گناهي مرتكب نشده.
به هر حال اميدوارم ايشان دلسرد نشده و به زندگي عادي خود برگردد

جواد غفاریان
Guest
جواد غفاریان

من فیلم را دیدم، رفتار مردی که در فیلم بود رفتار شخصی بود که قصد داشت با ساخت یک فیلم جعلی عقده های خودش را خاموش کند. فرار او قبل از انتشار فیلم، محکم ترین دلیل برای عمدی بودن این حرکت است. احتمالا او نتوانسته به خواسته اش برسد و دست به انتقام جویی از خانم ابراهیمی زده است که همین می تواند انگیزه ساخت و انتشار چنین فیلمی باشد. امیدوارم این مرد به آمریکا گریخته باشد. زیرا پس از اثبات جعلی بودن فیلم، خود آمریکاییها به حسابش می رسند و یا او را تحویل مقامات ایران می دهند. با… Read more »

سپند
Guest
سپند

خانم امیر ابراهیمی عزیز،

متأسفانه همه ما روزی اشتباه می کنیم. اگر واقعاً این فیلم دو سال پیش ضبط شده باشه؛ مطمئنم هرگز فکری نمی کردی روزی همسفر قبلیت ازش سوء استفاده کنه. ارادتم نسبت به شما دو چندان شد.

mojtaba va abolfazl
Guest
mojtaba va abolfazl

زهرا جوووووون بي خيال بابا . از من ميشنوي برو آمريكا اونجا اين چيزا طبيعييه برو اونجا بده

احمد حسینی
Guest
احمد حسینی

از سخنان شما واقعا خرسند شدم و برای تمامی کسانی که در این ابروریزی ملی سهمی داشتند از درگاه خدا طلب جزا می کنم. امیدوارم همانطور که خودتان هم گفتید شاهد حضور بیش از پیش شما در تلویزیون و سینما باشیم . باشد که این ایستادگی شما تودهنی محکمی به مسببین این عمل ننگین باشد.

امید
Guest
امید

من یک ایرانیم بعد از شنیدن این خبر بسیار متاثر شدم که برای یک خانم ایرانی چنین اتفاقی افتاده است.
اما پسری که این فیلم را پخش کرده بداند در هرکجای دنیا باشد من اورا به فجیعترین شکل خواهم کشت .
منتظر من باشد.

tanhaaa
Editor

من این فیلم و کامل دیدم… اصلا تابلوی خودش نیست
واقعا که مسخره است… از این دیگه آشکار تر نمیشه عجیب که چطور اینقدر جنحال درست کرده!

younes
Member

بيماري جنسي در ايران !! دليل اين بيماري به نظر شما چيست؟ بيش از 4000 كليك براي لينكهاي مربوط به همين موضوع در همين هفته گذشته تنها در قطار!! در جستجو كلمات س*ك*س*ي هم كه از جلوداران چهانيم همچنين در سر كشيدن به سايتهاي اينچنيني!.چرا؟

مسعود
Guest
مسعود

سلام. نمي‌دانم آيا اين پيام به خانم ابراهيمي خواهد رسيد يا خير! اميد دارم كه برسد. از لحظه‌اي كه اين خبر كذب رو شنيدم، در راست نبودن آن لحظه‌اي ترديد نكردم! اما تمام اين مدت فقط يك فكر آزارم مي‌داد: اينكه اين جوان معصوم حتما خود را باخته و حتما هنر و استعدادش را به لطف اين مردم عزيز كه اينگونه در پراكندن شايعات و اخبار كذب تبحر دارند، رها خواهد كرد. و البته پيش خود به او حق مي‌دادم. اما پس از خواندن اين پيام بسيار خرسند شدم. چه نيكو كه اين هنرمند و جوان عزيز، اينگونه فكر مي‌كند… Read more »

hooligan
Guest
hooligan

من تمام سكانسهاي چهره خانم ابراهيمي در نقش زهره را با صورت نيمرخ اون دختر داخل فيلم بررسي كردم مطمئنم اون دختر خانم ابراهيميه

عباس
Guest
عباس

سلام خدمت خانوم امیر ابراهیمی
من که شما را از نزدیک نمیشناسم
با این وجود ذره ای شک ندارم که کار شما نیست
از طرفداران پر و پا قرص بازیهای شما بوده وهستمآینده رو نمی دونم
از شما هم تنها خواهشی که دارم واسه تو دهنی زدن به این افراد پست و ملون با صلابت و قدرت به راهتون ادامه بدین
دوستتون داریم
موفق و پیروزباشید
چشم بد خواهانتان کورکور باد

یاسمین
Guest
یاسمین

سلام به خانم امیر ابراهیمی من دختری به سن شما
هستم و مقیم آمزیکا با همسالان و بزرگان خود
که صحبت کردیم و فیلم را هم دیدیم جز تاسف
به حال حیوونای آدم نما چیزی نداشتیم که ابراز
کنیم توی مملکت انتظاری
بیش از این نمیشه داشت به نظر
من این تنها یک تخلیه روحی بوده از سمت یک فرد
به تمام معنا روانی و بیمار. ما همیشه دوستتون
داریم. یاسمین / دالاس .

حسيني
Guest
حسيني

در مورد راست يا دروغ بودن اين خبر حديث بسيار گفته اند.
ولي ملت هم اينقدر ابله نيستند كه متن نوشته شده فوق را از زبان ايشان (زهرا امير ابراهيمي) بدانند و آن را باور كنند.
اين قضيه را خيلي راحتتر از اينها ميشود حل و اثبات كرد.
چطور به عقل ناقص نويسنده آن نرسيده است.

بهنامkamran67ir@yahoo.com
Guest
بهنامkamran67ir@yahoo.com

نظر شما در انتظار برای تاييد می باشد. سلام.من همه ی این نظرات رو خوندم دیدم حیفه که من نظر ندم. میخوام واستون دلایلی بیارم که اطمینان ۱۰۰% حاصل کنین اون دختره خودزهرا هست پس خوب گوش کنین.(این رو هم بگم ازصمیم قلب دعا میکنم هر چه سریع تر ازین مخمصه رهایی پیدا کنه). اولا”من سیدیهای سریال نرگس رو دارم وقتی که این س ک س رو مشاهده کردم برگشتم رو سریال نرگس قسمتهایی رو که زهره بازی میکنه رو با دقت بسیار خاص (یعنی جوری که هر صحنه رو چند بار )دیدم.باور کنین حرکاتش یه جوریه که یه ترسی… Read more »

amirreza
Guest
amirreza

سلام خانم عزيز.اميدوارم حالتون خوب باشه.اين كه اون شخص شما هستيد يا نه مد نظر نيست.مهم اين است كه واقعا براي خودم متئسفم كه درون اينچنين خامعه بي فزهنگي زندگي ميكنم و عضوش هستم كه به راحتي با آبروي مردم بازي ميكنند.من مطمئن هستم كه آن شخص شما نيستيد.زيرا با بازي قشنگتان در سريال كمكم كن نشان داده ايد كه واقعا معتقد به خدا و جهان آخرت هستيد. از شما ممنونم و از خداوند خواستار موفقيت روز افزون شما هستم.

بهنامkamran67ir@yahoo.com
Guest
بهنامkamran67ir@yahoo.com

نکته ی 4 ام طرز گریه کردن زهرا هست که تو نرگس 1 جا (اوون جایی که زهره به باباش میگه ارزو مریضه دقیقا” مثل گریه کردن اون خانومه است)پس مشخصه که خودخودخودشه .والا من نه با کسی لج دارم نه میخوام کسی رسوا بشه فقط میخوام حقیقت واسه همه اشکار شه

كارو
Guest
كارو

مطالبي در اين صفحه به عنوان نظرات مردم در مورد اين ضايعه اجتماعي ثبت شده است در بين شان از همه ءگروه هاي اجتماعي به چشم ميخورند كه خودنشان از يك معدل خوب براي اثبات حضور قوي افكارعمومي است در دل مو ضوعاتي تلخ و اين چنيني . بديهي است اين واكنش كاملا آزادوطبيعي است كه اگر غير اين مي بود جاي تامل داشت.بهر حال صدمه اي كه به روح يك انسان از طريق اين عمل ننگين وارد آمده است و نيز جراحتي را كه امروز جامعه ايراني به همراه زهرا امير ابراهيمي و خانواده محترمش ناباورانه بر دل دارند… Read more »

tanhaaa
Editor

آقای بهنامkamran67ir@yahoo.com خزعبلات شما را خواندم واندکی هم خندیدم!!

برو بچز باحال راوند
Guest
برو بچز باحال راوند

من فكر ميكنم اين فيلم واقعي نيست اما اين دوست بي شعور و كثافت و حمال من ميگه اي فيلم واقعي است.

كارو
Guest
كارو

زندگي همين است : يك اتفاق ساده…گاهي هم نا نوشته…فريب دارد… اما همه آن فريب نيست…كه اگر غير اين بود فريب هم نبود/ كه / تا نباشد راست كي باشد دروغ…. نكته جالب در بعضي از اظهار نظر ها بي پروائي است وجالبترنسخه علاج نوشتن ها…كه اتهام منتسب به خانم ابراهيمي از ديد بعضي ازدوستان تازه بالغ در مرحله اقرار به جرم از سوي ايشان است وپيشنهاد براي هجرت ايشان به سرزمين ارزوهاي طلائي (امريكا)دارند. دوست من فرض كن خواندن مطلب تو دور از شان بنده كمترين و بزرگواران همراه باشد.در اين شرايط شعله را طبع سر كشي است ….… Read more »

مه رو
Guest

يوسف از دامان پاك خود به زندان مي رود………..
دنياي بدي شده چه دارد بر سرمان مي آيد نميدانم
در حكومتي اسلامي تا اين حد حق يك زن پايمال مي گردد؟آخر چرا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يار
Guest
يار

CD اول رو اون اقا(هنرپيشه مرد)1200000فروخته و دررفته و فيلم 2سال پيش ظبط شده

شهرام
Guest
شهرام

دو حالت وجود دارد، يا اين فيلم متعلق به شماست، كه بايد اعتراف كنم كه يكي از بهترين فيلم هاي پرنوي آماتو ري مي باشد كه تا به حال ساخته شده است. و اگر اين فيلم در جشنواره فيلم هاي آماتو ري شركت كند، قطعا” مقام مي آورد. اما اگر اين فيلم متعلق به شما نيست، به اعتقاد من شما بايد كاملا” بي تفاوت نسبت به موضوع برخورد كنيد تا تير دشمنان شما به سنگ بخورد. در هز صورت من دوست دار هنر شما هستم.

اردلان
Guest
اردلان

سلام
اگر كسي كه اين فيلم را پخش كرد بداند يه بازيگر چقدر خون دل ميخورد تا به اين مرحله از هنر برسد هيچوقت چنين اشتباهي را نمي كرد و اينو مطمئن باشيد كه بد تقاصي پس خواهد داد.
خانم اميرابراهيمي ما شرايط شما را درك ميكنيم و اميدوارم در عرصه هنر و زندگي هر روز موفقتر از ديروز باشيد

م.رضواني
Guest

زماني كه تئوري آزادي جنسي فرويد موجب تلاطم وحشتناك كشتي جامعه قرن نوزدهم شد همه تصور ميكردند غرب مرد.(در نظر بگيريد سرنوشت شخصيت مالينا در فيلم malina ). اما همان تلاطم وحشتناك غرب را به چنان آرامشي رساند كه در سايه آن زنها شخصيت پيدا كردند و از غالبهاي مختلف (عسل داخل شيشه-گوهر لذت-دستاويز شهوت و…)رها شدند و تبديل به يك انسان شدند.انساني كه هويت واقعي داشته و ديگر نه نياز به پوشش و محافظ داشت و نه نياز به آقا بالاسر. مردها نيز پس از اين هويت يابي مجبور به پذيرفتن زن با هويت جديد شدند.(كدام جوان ايراني به… Read more »

علي
Guest
علي

به نظر من اين قضيه كا ملا دروغ است.

حيدر
Guest
حيدر

خانم ابراهيمي از شما ديگه انتظار نمي رفت . براي پدر و مادرتان و براي سينماي ايران متاسفم .

حسين
Guest

سركار خانم امير ابراهيمي ،از اينكه مي شنوم هنرمند ارزنده اي چون شما قرباني اهداف شوم بدخواهان ،سودجويان ،حسودان و … گشته ايد ، سخت بر آشفته شدم . خبر دردناكي بود كه شنيدم ، اميدوارم كه برخورد شايسته با اين معضل صورت پذيرد.شما هنرمندان عزيز با هنرنماييتان اوقات زيبا و پرخاطره اي براي مردم رغم مي زنيد.بدانيد كه در قلب مردم جاي داريد و اين حركات كثيف خدشه اي در ذهن مردم ايجاد نمي كند.
حسين

ساسان مهرباني
Guest
ساسان مهرباني

به نام اهوراي زيباي مهر
خانم امير ابراهيمي! يزدان پاك به داوري نشسته است و ياري مظلومان را بر خود واجب نموده. به او نوكل كنيد كه همه نابكاران ياوه گو دروغگو را به سزاي خويش مي رساند.

aryan
Guest
aryan

سلام
اينكه يك نفر تصميم بگيره از روابط كاملا خصوصي خودش فيلم برداري كنه به خودش مربوطه . اينكه ديگران دبنال بگردن و علاقمند به ديدين اون فيلم باشن شايد زياد جاي ايراد نداشته باشد اما مهم اينه كه اگر اين اتفاق افتاد واقعا چه تاثيري در سنوشت من و تو و ما خواهد گذاشت . خانم ابراهيمي من نه سريال نرگس را ديدم و نه ازون خوشم مياد ولي ميدونم بعضي مشكلات را اگر بازش كني درونش يك هديه بزرگي است كه خدا فرستاده . هموطنان عزيز يك لحظه خودتون جاي زهرا بگذاريد و ببيند چه انتظاري از ديگران داشتيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تارا
Guest
تارا

سلام به خانم ابراهيمي فقط خواستم بگم اون كسي بدبختي كه اين فيلم رو منتشر كرده خودش هم شايد ندونه به اندازه كساني كه اين فيلم رو ديديند يااز ديگران قضيه رو شنيدند لعنت خدا رو به خودش خريده. چون هركسي كه فيلم رو ديده اولين چيزي كه ميگه لعنت مي كنه به اون كسي كه اين فيلم رو پخش كرده. بايد منتظر تقاص خدا باشه مطمئن باشه اين لعن و نفرينهاي مردم آخر جايي يقه اين آدم پست فطرت رو ميگيره.

علي قاسمي
Guest
علي قاسمي

به نظر فيلم با حالي بود خيلي بهتر از 90 قسمت نرگس بود از خانم امير ابراهيمي بخاطر ايفاي هنرمندانه شان حمايت ميكنيم
با تشكر

سالار
Guest
سالار

بابا سرت سلامت. بشاش به هر چی فکر و نظر مردمه.سرت رو بگیر بالا انگار که نه انگار خبریه.ما ملت شریف در طبل بی حرمتی زدن شهرت داریم.یکی نیست بگه پرده عصمت کسی را ندر تا پرده عصمتت دریده نشود.ما را هم در لیست گناهکارن بی حرمتی بنویس که وسوسه دیدن این نمایش من را نیز به کام گناه برد.وای بر من هنگامی که نوبت مجازات من رسد.

-
Guest
-

آقاي محترمي و كساني كه با هوش بالاي خودشون كشف كردن كه فيلم واقعي است چون گريش شبيه گريه خانم ابراهيمي و… است اگه كمي غيرت داشتيد ميفهميدن كه اگر به فرض محال اين حدس شما درست باشه براي حفظ آبروي يك شخص نبايد بي پروا چنين نظري بديد هركس به اندازه فرديت خودش در مقابل ديگرا ن مسئوله. خداوند ستار العيوب ما انسانها آخه توي چه جايگاهي هستيم كه به خودمون انقدر راحت اجازه چنين حركات و نظراتي رو ميديم شما بايد اون دنيا به خدا جواب بدين. كاش كمي بزرگ فكر كنيم .

امير
Guest
امير

سلام سركار خانم امير ابراهيمي اميد وارم اين شايعاتي كه در بين مردم از خدا بي خبر رد و بدل ميشه يه روزي به اخر برسه.من يكي از طرفداران پرپا قرس شما هستم

محمدرضا نادرجو
Guest
محمدرضا نادرجو

تاريخ پربوده از تهمت ها، به مريم عذرا ،فاطمه كبري، وپاكدامنهايي ديگر. بندگان زكيه خداوندبه اشكال مختلف مورد امتحان پروردگارشان قرار مي گيرند.من پس از شنيدن اين تهمت هرگز به خود اجازه ديدن و پيگيري اين خبر شيطاني را ندادم. اما از خدا طلب مغفرت و آمرزش همه مؤمنان را دارم .اميدوارم در اين امتحان بزرگ همگي سربلندو مأجور و صبور باشيم.

حميد
Guest
حميد

سلام بر زهراي عزيز ميدونم از اتفاقات پيش اومده خيلي ناراحتي .خوب جامعه ماست ديگه معمولا همه درستكارند و آرزوي نصيحت خيلي ها رو خفه كرده از اينكه كسي رو خرد كنند و بر ويرانه دل و شخصيت و غرور او بنشينند احساس رضايت ميكنند ولي اين رو ياد داشته باش هميشه طرفداران حق كمتر بوده اند از زيادي ياوه گويان نهراس كه تنهايي و جدا بودن از اين مردم ظاهر پرست بسي بهتر است عزيزم مبدا ميدان را خالي كني منتظر بهبودي اوضاع روحي و رواني تو هستم به اميد روزهاي آفتابي منتظر پيغام تو هستم برادر تو

ن.م
Guest
ن.م

سلام خ زهرا ابراهيمي /اگر توي فيلم خودت بودي از هيچ چيز نترس ميدونم حالت گرفته است ولي تو كاري كردي كه در تهران هر روز براي همه مردم اتفاق مي افته اين يك مساله طبيعي و شخصي است ولي اينجا ظرفيت و جنبه وجود نداره من هم با همسرم و همه هميشه اين ارتباط را قبل از ازدواج (نزديكي)حدود4 سال داشتم و افتخار ميكنم تو هم انساني مثل من و ما غريضه خدادادي به جنس مخالف داريم .سلامت باشي و مارا بيخبر نگذار .