سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

انتخاب هم فیلتر شد!

tanhaaa tik.ir ۱۶ آبان ۱۳۸۵ (۹) دیدگاه ۲۲

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

9
دیدگاه بگذارید

avatar
9
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
6
محمدرضاآرشzohaمرتضیسوسن
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
سوسن
Guest
سوسن

لعنت به این بی شرفهایی که سایتی چنین معتدل را هم تحمل نمی کنند؟
انتخاب مگر چه کرده بود؟ جز اینکه علیه مصباح و دارودسته اش، برای دفاع از رهبری موضع می گرفت؟بعغیر از مسائل سایسی، به نظرم سایتی اجتماعی فرهنگی قوی بود.حیف!

مرتضی
Guest
مرتضی

با تبریک به اقای امدی نژاد و مصباح یزدی، تئوریسین اصلی اسلام طالبانی که توانست سایت آقای فقیهی را فیلتر کند. اما بعید می دانم فقیهی به این سادگی ها کم بیاورد.

مرتضی
Guest
مرتضی

در ضمن خبر فیلتر شدن نیز در خود سایت انتخبا آمده است: http://tik.ir/display/?ID=31286&page=1 تازه ترین آدرس خبرگزاری «انتخاب»، به آدرس tik.ir هم فیلتر شد! طی 12 گذشته، بسیاری از خوانندگان «انتخاب»، در تماس های متوالی ضمن بیان این مطلب که «امروز، دسترسی به سایت، مقدور نیست»، گفته اند که «از طریق فیلتر شکن، اخبار «انتخاب» را دنبال می کنند» خبرنگار «انتخاب» نیز در تماس با مرکز فیلترینگ مخابرات، ضمن تایید این خبر اعلام کرد که فیلترینگ «انتخاب»، از سوی مرکز فیلترینگ مخابرات تایید شده، اما هنوز دلیل و مرجعی برای فیلترینگ این سایت، معرفی نشده است. مرکز فیلترینگ مخابرات همچنین… Read more »

zoha
Guest
zoha

آره اينم جزو اون دسته سايتايي بود كه من واسه خوندن خبرا ميرفتم.
به قول خودتون:
“و اين مملكت هميشه فيلترررر”

آرش
Guest
آرش

آقا خوب شد بستنش!!!!!!!!برا اينکه قطار همه چيزش از انتخاب بود ديگه خيلي تابلو شده بود ..شده بود کپي انتخاب ..حالا ميتونيم سايتو از آب پر کنيم!

محمدرضا
Guest

واقعا من واسه تمام کسانی که شایعه پراکنی میکنن متاسفم و کافیست که لحظه خود را جای دیگران بگذاریم . من نظرم این است که خانمی که در این فیلم س ک س هست خانم امیر ابراهیمی نمیتونه باشه چون بازیگر به این بزرگی هرگز دست به کاری نمیزنه که آبروی خودش رو ببره و حالت بینی و دهان این دو خانم با هم تفاوت داره .در ضمن متهم پرونده فيلم منتسب به هنرپيشه زن سريال تلويزيوني نرگس دستگير شد.چرا باید چنین شهروندان بدون تعصبی داشته باشم؟/ بد نيست ما مدعيان آزادي و انسانيت، خود را لحظه اي جاي ديگري… Read more »

محمدرضا
Guest

خوب کاری کردن که سایت شما رو فیلتر کردن چون ضد اسلامیه .