سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

اسامی 8 کاندیدای شهرداری تهران

didi ghatar.com ۳۰ مرداد ۹۲ یک دیدگاه ۷۹۱

منتخب شورای شهر چهارم پایتخت گفت: تاکنون 8 نام برای شهردار شدن پایتخت مطرح شده است که در حال بررسی سوابق آنها هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویزسروری منتخب شورای شهر چهارم پایتخت صبح چهارشنبه در برنامه خبری صبح شبکه خبر با اشاره به آخرین وضعیت انتخاب شهردار تهران اظهار داشت:محمد باقر قالیباف، محسن هاشمی،مهرداد بذرپاش، حسین طلا، معصومه ابتکار، صفدر حسینی، رستم قاسمی و محسن مهر علیزاده از جمله افرادی هستند که به عنوان گزینه شهردار مطرح شده اند و در حال بررسی این موضوع هستیم.

به گفته وی، منعی از نظر قانونی برای حضور متوالی شهردار وجود ندارد اما برای اینکه شبهه ای به وجود نیاید استفساریه ای به مجلس ارسال شده است. البته این موضوع سبب نمی شود بررسیها برای انتخاب شهردار در شورای چهارم متوقف شود.

منتخب شورای شهر چهارم تهران در پاسخ به پرسشی در خصوص انتخاب رئیس شورا گفت: رقابت در این بخش محدوداست و دو گزینه آقای مسجد جامعی و چمران هستند.

وی با اعلام اینکه تلاش می کنیم  همانند رئیس جمهور که در مراسم تحلیف، کابینه را معرفی کرد ما نیز در جلسه اول شورا در این مورد به نتیجه بررسیم.

در حال حاضر برخی افراد مانند قالیباف برای شهرداری و چمران برای ریاست شورا کارنامه مشخصی دارند اما باید روی برنامه های سایر کاندیداها بررسی بیشتری انجام شود.

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
بهادر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
بهادر
Guest
بهادر

قالیباف بهترین گزینه برای شهرداری تهران است
در این سالها نشان داده است که چقدر خوب در این سمت کار می کند