سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کدامیک از ستارگان میلان برای بازی با پرسپولیس به تهران می‌آیند؟

lokomotive ghatar.com ۲۵ آبان ۹۲ دیدگاه ۳۰۷

پس از توافقاتي که بين مسئولان باشگاه پرسپوليس و آث ميلان ايتاليا براي حضور ستارگان اين تيم در تاريخ 7 آذر در ايران شد، ليستي شامل 17 بازيکن و 8 همراه به باشگاه پرسپوليس اعلام شد.

به گزارش فارس، اما با توجه به صحبت‌هاي انجام شده بين طرفين مقرر گرديد که از 8 همراهي که قرار است با ميلاني‌ها به تهران بيايند يکي از آنها کم شود و ستارگان با 18 بازيکن به تهران سفر کنند.

البته ليست کامل ستارگان ميلان به پرسپوليسي‌ها اعلام شده اما با توجه به اينکه احتمال تغييراتي وجود دارد، هنوز نام اين ستارگان به صورت رسمي علي‌رغم مکاتبات انجام شده به قطعيت نرسيده است.

البته حضور بازيکناني مانند مالديني، باره‌سي، روسي، ماسارو، بوبان و پانکارو تا شب گذشته در ليست ميلاني‌ها قطعي بود که با توجه به پيگيري‌هاي مسئول ستارگان ميلان، ستارگاني مانند فاوالي و ابراهيم‌با نيز به 6 ستاره قبلي اضافه شدند و موافقت خود را براي حضور در ايران اعلام کردند.

البته پرسپوليسي‌ها يک ميهمان ويژه به نام پاولا مائورو، مدير روابط بين‌الملل و بازارياب باشگاه ميلان را نيز در تهران ميزبان او خواهند بود و قرار است او جلسه‌اي با مسئولان باشگاه پرسپوليس درمورد همکاري‌هاي آينده امضاء کند.

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از