سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

اجاره منزل مبله حتی برای یک شب (عکس)

Neo ghatar.com ۱۳ آذر ۹۲ (۳) دیدگاه ۱۲۷۰

اخیرا در بعضی از شهرها، تبلیغات منزل مبله اجاره‌ای و حتی برای یک شب به چشم می‌خورد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس گفت: «برخی از این اماکن به محل مناسبی جهت ارتکاب جرائم اخلاقی و مالی تبدیل شده بود که با توجه به دستگیری چند باند مفاسد اخلاقی و اجتماعی در این منازل، با دستور قضایی فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی تحت عنوان اجاره منازل مبله ممنوع شد».
 

اجاره منزل مبله

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

3
دیدگاه بگذارید

avatar
1
2
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
3
مسعودمهدیک ذ
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
ک ذ
Guest
ک ذ

دخالت های دولتی در مسائل شخصی مردم باعث شده که این فساد گسترده در مملکت ایجاد شود. اگر دولت تنها وظیفه خود که ایجاد رفاه و امکانات زندگی طبیعی برای مردم است را فراموش کرده حق محدود کردن غرایض و طبیعیات را نیز ندارد و نمیتواند آنرا جرم بداند. جرم واقعی قبول کردن وظیفه ایست که عرضه انجام آنرا نداریم.

مهدی
Guest
مهدی

آقای ک ذ مسائل امنیتی و اخلاقی آنچنان ربطی به مسائل مشکلات اقتصادی ندارد چرا که بسیاری از ثروتمندان هستند که به دنبال ناموس مردمند و مشکل اخلاقی دارند تو خودت دلت می خواست که اگر مشکل مالی داشتی ناموست….

مسعود
Guest
مسعود

كلي و رو هوا نظر نده! (بسياري از ثرومتمندان دنبال ناموسن و…) بدرد انشاء نوشتن ميخوره! اخبار دزدي و تجاوز رو خوندي؟ چند درصدشون ثروتمند بودن؟ آدم ثروتمند كه نيازي به اجاره خونه مبله نداره و دنبال صيغه نميگرده كه! همش با يه تلفن و واريز پول حله. حالا باز بگو ثروتمندان و….!!! آدم گرسنه ايمان نداره. حالا هي برو براي آدمي كه گرسنه‌ست و نيازهاي جسمي و جنسيش برطرف نشده، از آخرت و امنيت و اخلاق مداري و…. بگو. يا خودشو ميكشه، يا تو رو. بيخود نميخواد تو جواب دادن به بقيه، غيرتي بشي و پاي ناموسرو بكشي وسط.… Read more »

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن