سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

افشای نام 10 بازیکنی که کارت پایان خدمت آنها باطل شد +عکس

didi ghatar.com ۱۷ شهریور ۹۳ (۲) دیدگاه ۹۸۴

در برنامه نود، از سوی سازمان لیگ اسامی 10 بازیکن که کارت پایان خدمت‌شان از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ابطال شده است، اعلام شد.

علیرضا ابراهیمی، علی پورخسروانی، سینا عشوری، مهدی محمدزاده، مهرآزما، آرمان شهداد نژاد، حامد زمانی، مهربان عیسی پوران، رضا طاهری و فرهاد صادقی پور 10 بازیکنی هستند که فعلا کارت پایان خدمت آنها از سوی سازمان نظام وظیفه ابطال شده است.

 

ابطال کارت پایان خدمت فوتبالیستها

پیش از این هم اعلام شده بود کارت پایان خدمت سعید حلافی و بختیار رحمانی ابطال شده و این بازیکنان هم باید به خدمت سربازی بروند. گفته می‌شود اسامی این بازیکنان بیشتر از این است و احتمالا در روزهای آینده اسامی آنها هم اعلام خواهد شد.

طبق اعلام سازمان لیگ، این بازیکنان حق حضور در تیم‌های نظامی را هم ندارند و باید به خدمت سربازی بروند.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
2
سرباز فراریحسین قراگوزلو
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
حسین قراگوزلو
Guest
حسین قراگوزلو

با سلام، ضمن تشکر فراوان از افشای نام و تصاویر این افراد ، باید بگویم امثال چنین افرادی در جامعه امان متاسفانه فراوان است! با دروغ و یا جعل اسناد، صاحب کارت پایان خدمت و نظایر اینها می شوند و اصلا خداوند متعال را ناظر اعمال خود نمی دانند! مگر خون این افراد خلافکار از میلیونها ایرانی که خدمت مقدس سربازی را انجام داده اند ، رنگین تر است؟! خجالت آور است برای ایشان ، وقتی به یاد آوردند صدها هزار شهید و جانباز و آزاده برای ایران و ایرانی رخت نظام و رزم به تن کردند و جان عزیز… Read more »

سرباز فراری
Guest
سرباز فراری

اگه مجازات جعل کارت پایان خدمت، فقط رفتن به خدمت باشه، که خیلی عالیه، بریم کارت جعل کنیم، اگه نفهمیدن که بردیم؛ اگه هم گرفتنمون که چیزی رو از دست ندادیم فقط مجبوریم بریم خدمت؛ تازه میتوانیم دوباره کارت جعل کنیم و یه دو سه سال دیگه هم با کارت جدید سر کنیم تا بعد ببینیم چی پیش میاد.
میتونید کامنت رو منتشر نکنید ولی اگه منتشر کردید، عواقب زیاد شدن جعل کارت خدمت با خودتونه، گفته باشم.

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن