سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

گلدوزی لباس ظریف سوژه شد +عکس

didi ghatar.com ۱۵ بهمن ۹۳ یک دیدگاه ۱۱۳۸

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در کنفرانس خبری خود در ارمنستان لباسی پوشید که به شدت مورد توجه رسانه‌ها و شبکه های مجازی قرار گرفت.


مجله مهر: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در کنفرانس خبری خود در ارمنستان لباسی پوشید که به شدت مورد توجه رسانه‌ها و شبکه های مجازی قرار گرفت.
 
لباس آقای ظریف و گلدوزی لبه آستینش در چند روز گذشته سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شد. آقای ظریف در کنفرانس خبری با «ادوراد نعلبندیان» همتای ارمنی خود در کشور ارمنستان لباسی پوشید که روی آن اسمش به اختصار (J.Z) گلدوزی شده بود.


محمدجواد ظریف
 
محمدجواد ظریف

هرچند که ظریف همواره به رعایت اصول و ریزه کاری های دیپلماتیک شهره است، اما این اتیکت ارتباط خاصی با اصول دیپلماتیک ندارد.
 
گفتنی است دیپلمات ها موظف هستند همواره از پیراهن هایی استفاده کنند که آستین هایش بیش از ۲ سانتی متر از سر آستین کت هایشان بلندتر باشد و برخی از چهره های سرشناس نیز به جهت نمایش اصالت پیراهن هایشان از پیراهن های تک دوزی شده با اتیکت های شخصی استفاده می کنند.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ایرانی Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ایرانی
Guest
ایرانی

خبرنگار محترم به جای اینکه دنبال گلدوزیهای دکتر ظریف باشی و ازش مطلب تهییه کنی کمی در شهر قدم بزنی سوژه های نابی برای پوشش خبری هست که گلدوزی آستین لباس دکتر ظریف پیش اونا هیچه . رسالتتون رو فراموش نکنین

×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!