سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

افشاگری و هشدار کاپیتان پیشین پرسپولیس

didi ghatar.com ۰۳ اسفند ۹۳ یک دیدگاه ۵۱۹

کاپیتان سابق پرسپولیس به حسین هدایتی به خاطر تصمیم اخیرش درباره باشگاه پرسپولیس هشدار داد.

بهروز رهبری‌فرد که فعالیت بالایی در شبکه‌های اجتماعی داشته و در روزهای گذشته یکی از حامیان سرسخت واگذاری پرسپولیس به هدایتی بود، در تازه‌ترین مطلب خود به هدایتی هشدار داده است.

رهبری‌فرد با اشاره به اینکه شنیده می‌شود تا پایان خرداد قرار نیست خبری از واگذاری باشد، از نژادفلاح به خاطر حضور مقطعی در پرسپولیس و همینطور از هدایتی به خاطر اینکه تصمیم دارد دوباره به باشگاه کمک مالی کند، گلایه کرده است. کاپیتان سابق پرسپولیس اعلام کرده که نژادفلاح برای آوردن برانکو و آبروداری در لیگ قهرمانان آسیا از هدایتی درخواست کمک کرده و جالب اینکه رهبری‌فرد افشا کرده که چندی پیش پرسپولیس با پول هدایتی چند بازیکن جذب کرده است.

رهبری‌فرد از هدایتی خواسته برای خرید قطعی پرسپولیس پا پیش بگذارد و حاضر به کمک مقطعی به باشگاه نشود و البته در انتهای متن خود نیز به هدایتی هشدار داده است: «اینم می‌دونیم مردم عهد اخوتی که سرانجامی نداشته باشه با هیچکسی نمی‌بندن حتی اگه اون شخص هدایتی لوتیه با معرفت و خوش قلب باشه، دل خوشی هم از مسکن‌های مقطعی ندارن چون داره جواب معکوس می‌دهد…».

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
رضا
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
رضا
Guest
رضا

پرسپولیس تو این چند سال هرچی کشیده از پیش کسوتها بوده (به جز پیش کسوتای واقعیش) چه علی پروین و کریمی و … این رهبری فر و انصاریان و حتی بهنام ابوالقاسمپور هم زمان غمخوار بخاطر وابستگی شون به علی پروین از پرسپولیس جدا شدن و رفتن پاس و استقلال چقدر هم از باخت پرسپولیس خوشحال بودن و پرسپولیس بگوویچ رو نابود کردن حالا بازهم دارن بخاطر منافعشون به هدایتی خط میدن.

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن