سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

زن جوان قرباني نيات پليد مسافركش‌نماها شد، چه كسي مقصر است؟

lokomotive isna.ir ۱۱ تیر ۱۳۸۵ (۴) دیدگاه ۱۵

بدين ترتيب مقارن ساعت 1 بامداد همان شب، قرباني جوان در حالي كه دهانش بسته شده بود و به دليل ترس، تواني براي دفاع از خود نداشت، توسط سه متهم اهريمني به ساختمان مسكوني واقع در ساوه انتقال داده شد و از سوي هر سه مسافركش نما مورد تجاوز به عنف قرار گرفت و در اين ميان نيز قرباني نتوانست هيچ دفاعي از خود صورت دهد. هيچ گونه نظارتي بر عملكرد رانندگان خودروهاي شخصي در سطح مسيرهاي شهري و يا جاده‌هاي برون شهري وجود ندارد و پليس نيز نظارت بر اين مساله را از وظايف خود نمي‌داند. براستي در اين ميان چه كسي مقصر و پاسخگو است؟

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

4
دیدگاه بگذارید

avatar
4
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
younes
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
younes
Member

چون تجاوز در خانواده نهادینه شده است باور ندارید؟! مردان زن‌آزار، متجاوزان به عنف قانونگذار در قانون مدني و قانون حمايت از خانواده، تمكين عام و خاص زن از شوهر را در نظر گرفته و تصريح كرده است كه در صورت عدم تمكين از سوي زن، مرد مي‌تواند نفقه نپردازد و حتي مي‌تواند همسر دوم برگزيند. اين ماده قانوني اگرچه برگرفته از مباني فقهي است اما به اعتقاد بسياري از صاحب‌نظران بسيار خشك تدوين شده و احساس و عاطفه در آن راه ندارد؛ به طوري كه تمكين خاص را در هر شرايطي جز در مواردي كه زن دچار بيماري واگيردار… Read more »

younes
Member

سوءاستفاده جنسی پدر از دختر و بی توجهی دادگاهها

وقتی مواردی از آزار جنسی پدر به دختر به عنوان نمونه هایی از کودک آزاری در میزگرد”بررسی فعالیتهای سازمانهای غیر دولتی درباره کودک آزاری”عنوان شد,با عکس العمل شرکت کنندگان جلسه مواجه شد وچهره هایشان را در هم ریخت.
سرین ستوده,وکیل انجمن حمایت از حقوق کودکان از دختر 13 ساله ای یاد کرد که از پدرش باردار شده بود.دختر از ترس پدر و چاقویی که پدر در کنار رختخواب می گذاشت,سکوت میکرد…

http://www.irwomen.com/news.php?id=828

younes
Member

اول ــ دختری مورد تجاوز قرار می گیرد و بعد طی یک محاکمه درون قبیله ای برای اینکه فرد متجاوز را تنبیه کنند به این نتیجه می رسند که خواهر از همه جا بی خبر فرد متجاوز را در عملی متقابل مورد تجاوز قرار دهند تا حساب بی حساب شوند البته بصورت گروهی تا تنبیه شدیدتر باشد ودیگر این کار تکرار نشود دوم ــ دختری پس از تجاوز برای حفظ آبروی خانوادگی با شخص متجاوز مجبور به ازدواج می شود اما پس از چندی توسط پدر شوهر مورد تجاوز قرار می گیرد سوم ــ دختری نوزده ساله به دستور خانواده… Read more »

younes
Member

همدستي راننده با پيرزن براي فريب دختران جوان
سه شنبه، 13 بهمنماه 1383
گزارش –
سارا با آن‌كه 21 سال بيشتر نداشت اما پخته و شمرده سخن مي‌گفت. هرچند در لابه‌لاي حرف‌هايش حالت عصبي و استرس موج مي‌زد. گاه به نقطه‌اي خيره مي‌شد و اشك مي‌ريخت و گاه با نااميدي آهي مي‌كشيد. نمي‌دانست احقاق حق از طريق قانون درست است و يا حفظ آبروي بربادرفته‌اش. قلم و كاغذم كه نشان از صفحه حوادث داشت باعث شد لبخندي مصنوعي و تلخ برلبانش نقش ببندد.

http://tapeshweekly.org/report/83/11/034889.html