سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

توزیع ماریجوانا در مدرسه معین

lokomotive ghatar.com ۱۲ خرداد ۹۷ دیدگاه ۷۸۲

اوضاع پیچیده پرونده آزار جنسی چند دانش آموز متوسطه اول در مجتمع آموزشی معین در غرب تهران، با رو شدن زوایای غیر رسمی تازه‌ای از این حادثه، پیچیده تر می‌شود.

اکنون پدر یکی از دانش آموزان که تاکنون بیشترین پیگیری را درباره این حادثه تاسف بار داشته است مدعی شده است در مدرسه مواد مخدر خرید و فروش می‌شده است: «بچه ها می‌گویند علنی گل و ماریجوانا در مدرسه خرید و فروش می‌شد. از آذر ماه می‌دانستم که در مدرسه مواد مخدر خرید و فروش می‌شود. بچه ها می‌گویند فلان دانش آموز گل می‌آورده در مدرسه.»
 
به گزارش سازندگی او مدعی است که سه تا برادر بودند در دوره دوم متوسطه که گل و ماریجوانا در مدرسه توزیع می‌کردند: «مدیر مدرسه بارها کتمان کرد. مگر می‌شود ۶۱۰ دانش آمور دروغ بگویند؟ اما بعد از اصرار ما و رو شدن چند مورد، گفتند دو تا از برادرها را اخراج کرده‌اند، حالا یکی در مدرسه باقی مانده است.»
 
پدر این دانش آموز همچنین به یک ایراد ساختاری و آسیب زا در مدرسه اشاره می‌کند . چرا مقاطع تحصیلی مجتمع آموزشی از هم جدا نبود؟ چرا نباید دوره دوم متوسطه از دوره‌های پایین تر جدا باشد؟ بچه ها می‌گویند برخی دانش آموزان بزرگتر، مشروبات الکلی به مدرسه می‌آوردند. همه اینها را به هیات موسس گفتیم و گوش ندادند.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار