سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کیفیت کدام تلویزیون ایرانی بهتره؟

tesla teslapress24.com ۰۷ بهمن ۹۹ دیدگاه ۸۸

کیفیت تلویزیون اسنوا بهتر است یا تلویزیون ایکس ویژن؟

تصلا – تلویزیون ‌های اسنوا و ایکس ویژن جزو پرفروش‌ترین تلویزیون ‌های ایرانی هستند. تلویزیون‌های این دو برند دارای تفاوت‌ها و شباهت‌های مختلفی هستند. در این مطلب قصد داریم تلویزیون‌های این دو برند را از ابعاد مختلف با یکدیگر مقایسه کنیم. تا ببینیم خرید تلویزیون اسنوا بهتر است یا تلویزیون xvision ؟. و به صورت کلی کیفیت تلویزیون اسنوا نسبت به تلویزیون ایکس ویژن چطور است؟ البته بیشتر به بررسی دو مدل جدید تلویزیون‌های ۴K این دو برند یعنی تلویزیون ایکس ویژن مدل XKU645 و تلویزیون اسنوا مدل SA62OU می‌پردازیم و بررسی تک تک مدل تلویزیون ایکس ویژن و اسنوا در این مقاله امکان‌ پذیر نیست.

کیفیت تصویر

قبل از مقایسه تلویزیون‌های هر دو برند از این نظر باید بگویم که هیچ یک از این تلویزیون‌ها دارای فناوری‌های ارتقادهنده کیفیت تصویر مانند فناوری‌های شاخص طراحی‌شده برای بهبود میزان کنتراست، دقت رنگ، روشنایی تصویر و نمایش روان و بدون تاری تصاویر دارای حرکت سریع نیستند.

در ضمن در هیچ یک از این تلویزیون‌ها فناوری خاصی برای افزایش غنای رنگ‌ها و طبیعی‌تر نشان دادن آن‌ها نیز وجود ندارد؛ اما برخی از تلویزیون‌های میان‌رده و حتی ارزان‌قیمت برندهای مطرح از چنین فناوری‌های برخوردار هستند.

البته در کیفیت تلویزیون ‌های سری ۸ ایکس ویژن که در نمایشگاه بین‌المللی امسال تهران رونمایی شده و هنوز به بازار عرضه نشده است. از فناوری جدیدی برای نمایش روان‌تر و نرم‌تر تصاویر دارای حرکت سریع استفاده شده است. در این فناوری به چنین تصاویر در حال نمایشی یک فریم اضافه می‌شود تا افت فریم تصویر جبران و تصویر سریع روان‌تر و بدون تاری نمایش داده شود؛

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از