سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ترس مرگبار مرد تهرانی پس از تزریق واکسن کرونا + جزییات عجیب

aflatoon ghatar.com ۱۶ اردیبهشت ۰۰ دیدگاه ۵۳۹

مرد جوان پس از تزریق واکسن کرونا به شدت دچار اضطراب و وحشت شده بود، تاجایی که ترس باعث سکته قلبی او می شود.

«واکسن کرونا زده‌ام و می‌ترسم جانم را از دست بدهم»؛ این متن دست‌نوشته مردی جوان بود که پس از تزریق “واکسن کرونا”  به‌شدت دچار وحشت و اضطراب شده بود؛ تا جایی که این ترس عجیب او باعث سکته قلبی و جان باختنش شد.

به گزارش رکنا، چند روز پیش افرادی که از خیابان کمیل عبور می‌کردند، چشم‌شان به مردی جوان افتاد که کنار پل عابر افتاده بود. آنها با اورژانس تماس گرفتند که با حضور اورژانس مشخص شد  مرد جوان فوت شده است.

در این شرایط ماجرای مرگ اسرارآمیز مرد جوان به قاضی محمد‌وهابی، بازپرس ویژه “قتل” قتل تهران اطلاع داده شد و او دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. با‌حضور تیم جنایی در محل، تحقیقات آغاز و دست‌نوشته‌ای از جیب متوفی کشف شد. متن دست‌نوشته این بود: « “واکسن” واکسن کرونا زده‌ام و از وقتی واکسن را تزریق کرده‌ام خیلی می‌ترسم و نگرانم مبادا واکسن مرا بکشد.»

ماجرا عجیب بود و تیم پزشکی که در محل حضور داشتند علت مرگ متوفی را سکته قلبی دانستند. با این حال جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه هویت قربانی شناسایی شده و مأموران به تحقیق از خانواده او پرداختند. خانواده مرد جوان عنوان کردند که وی پس از تزریق “واکسن کرونا” واکسن کرونا به ‌شدت نگران بود که مبادا بلایی سرش بیاید و جانش را از دست بدهد. به‌ گفته آنها، مرد جوان دچار وسواس شدیدی شده و مدام به ‌خودش تلقین می‌کرده که به‌زودی می‌میرد.

بررسی‌های اولیه حکایت از این دارد که ترس و استرس مرد جوان بعد از تزریق واکسن باعث سکته قلبی شده است؛ با این حال تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از