سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

واکنش گلشیفته به صحبت‌های سهیلی: اشکم درآمد

suzan ghatar.com ۲۹ دی ۱۴۰۰ یک دیدگاه ۴۱۸

گلشیفته فراهانی نوشت: سعید جانِ سهیلى… این مناعت طبع شما، اشک به چشمان من میاورد. ما دخترانِ ایران به این درایت و خردمندى نیازمند بودیم… هستیم.

طی هفته های گذشته سعید سهیلی ، کارگردان فیلم گشت سه، در مصاحبه ای تصویری در پاسخ به سوالی راجع به مهاجرت ریحانه پارسا و بخشیدنش به خاطر ضربه زدن به اکران این فیلم گفت :

ریحانه پارسا چه کاری کرده که من ببخشمش ؟

یک آدم تصمیم گرفت مهاجرت کند، به من ارتباطی نداره.

چون بعضی ها مثل ستاره هستند، در هرجای دنیا که برویم این ستاره ها را می‌بینیم مثل گلشیفته فراهانی، در ایران ستاره بود و تو آسمان سینمای ایران میدیدیمش ، مهاجرت کرد ، الان تو آسمان سینمای دنیا میبنیمش، اگر ریحانه پارسا ستاره باشد، که امیدوارم باشد در هرجای دنیا هم باشه باز ما میبینمش اگر هم نباشد خب فراموش خواهد شد.
حال سهیلی، با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود از پشت صحنه گشت و تصاویری از حضور ریحانه پارسا در این فیلم نوشت:
سعید سهیلی و ریحانه پارسا

بخوانید  برهنگی کامل ریحانه پارسا در آرایش شیطانی/ عکس

دخترم از بدی ها دور باش، سوی تاریکی مرو … در نور باش . من در طول فیلمبرداری «گشت ۳» جز نیکی و ادب از تو چیزی ندیدم ، به یاد خاطرات خوب آنروزها

گلشیفته فراهانی هم که خود سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده بود در واکنش به این پست و گویا آخرین مصاحبه سهیلی در کامنتی برای وی نوشت: سعید جانِ سهیلى… این مناعت طبع شما، اشک به چشمان من میاورد. ما دخترانِ ایران به این درایت و خردمندى نیازمند بودیم… هستیم. این رفتار آن چیزى بود که من ١۵ سال پیش بیش از هر چیز تشنه اش بودم و نه تنها نبود که ١٨٠ درجه همه از آنطرفِ بام افتاده بودند. تبریک میگم، هم به شما و هم به ریحانه نازنینم. راه ها باز میشوند و در این مسیر آنچه درونِ انسانهاست، منعکس میشود. حقا که انعکاس قلب مهربان شما، دیدنى و شنیدنى است. درود و سیصدرود.

بخوانید  عکس/ ساعد و صبا سهیلی در کنار پدر و بهنام بانی
منبع: برترین ها

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
REZA
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
REZA
Guest
REZA

آقای سعید سهیلی چقدر انسان بزرگی است. امید وارم بقیه این بزرگ منشی را در مورد فرزندان این سرزمین یاد بگیرند و به کار برند