سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

آخرین خبر از حادثه متروپل آبادان؛ مالک ساختمان جان خود را از دست داد!

kaboos ghatar.com ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۳۲

بر اثر فروریختن بخشی از ساختمان ۱۰طبقه تجاری-اداری متروپل در حال ساخت در خیابان امیری آبادان ۱۱هموطن فوت و ۳۹ نفر مصدوم شدند و همچنین ۵۰ نفر کماکان در زیر آوار هستند و گفته می شود مالک و پیمانکار ساختمان متروپل در این حادثه جان خود را از دست داده است.

*استاندار خوزستان: بر اساس برآوردهای اولیه رعایت نکردن قوانین و مقررات و اصول فنی در ساخت مجتمع طبقاتی متروپل آبادان دلیل اولیه ریزش این بناست.

*رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه باید با رعایت استانداردها و اصول ایمنی در امدادرسانی و آواربرداری کار در متروپل انجام شود، گفت: احتمال اینکه افرادی که زیر آوار هستند زنده خارج شوند وجود دارد اما هر ساعتی که می‌گذرد این احتمال کمتر می‌شود.

*با کشف یک جسد دیگر تعداد کشته ها به ۱۱ نفر رسید.

* دادستان عمومی و انقلاب خوزستان گفت: ۱۰ نفر از عوامل دخیل در حادثه متروپل دستگیر شدند که حسین حمیدپور شهردار فعلی و دو شهردار قبلی در بین ۱۰ فرد دستگیر شده هستند.

*رئیس جمعیت هلال احمر کشور  تعداد کشته ‎شدگان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان را تاکنون ۱۰ نفر عنوان کرد و گفت: تعداد مصدومان این حادثه به ۳۹ نفر افزایش یافته است.

بخوانید  آسمان آبادان نارنجی شد +عکس

* معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: پس از ساعت‌ها تلاش امدادگران، خوشبختانه سه مفقودی دیگر که در زیر آوار گرفتار شده بودند زنده خارج شدند.

*رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌ احمر از نجات ۶ نفر توسط سگ‌ها و دستگاه‌های زنده‌یاب هلال‌احمر خبر داد. مهدی ولیپور درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به مصدومان حادثه ریزش ساختمان در آبادان که ظهر امروز اتفاق افتاد گفت: ساعتی پیش عملیات امدادونجات در طبقات ساختمان متروپل تمام شده اما عملیات جست‌وجو و نجات توسط نیروهای امدادی و عملیاتی هلال احمر در زیرزمین ادامه دارد.

منبع: آخرین خبر

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از