سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ویدئو / زورگیری وحشیانه از دختر جوان در مجیدیه

aflatoon ghatar.com ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۴۰۶

سرهنگ جلیل موقوفه ای رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در پی زورگیری از خانمی داخل خودرو در محدوده مجیدیه جنوبی مراتب در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت.

ماموران با رصد دوربین‌های مداربسته و تحقیق از محل سرنخ‌هایی از سارقان به دست آورده و نسبت به شناسایی آنان اقدام کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پیش از انتشار ویدیو اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری این افراد را آغاز کردند، گفت: در ادامه با شناسایی زورگیران هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری آنان انجام شده و این افراد ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع جرم از سوی ماموران پلیس در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در مجموع چهار نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند، گفت: بررسی سوابق افراد دستگیر شده نشان داد که این افراد دارای سوابق متعدد کیفری بوده و پیش از این نیز چندین بار به دلیل ارتکاب جرائم مشابه بازداشت شده‌اند. این افراد در نقاط مختلف شهر اقدام به سرقت و موبایل قاپی کرده بودند.

بخوانید  اعترافات جنجالی زورگیر اتوبان نیایش

موقوفه‌ای با بیان اینکه چهار متهم با تشکیل پرونده اولیه به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شدند، گفت: تحقیقات در خصوص این افراد از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال انجام است.

منبع: خبرآنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از