قتل دختر ۲۲ ساله توسط دوست پسرش در خانه مجردی

kaboos ghatar.com ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۳۰

عصر بیست و سوم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ دختر جوانی با ماموران کلانتری ۱۲ شهرک اندیشه شهریار تماس گرفت و گفت: دوست ۲۲ساله ام به نام شیرین که به تنهایی در خانه مجردی زندگی می‌کند در را باز نمی‌کند و گوشی موبایلش نیز خاموش است. من نگران او هستم و می‌ترسم بلایی سرش آمده باشد.

با این تماس مأموران کلانتری و آتش نشانی به خانه مورد نظر رفتند و پس از گشودن در با جسد دختر جوان که با پیچیده شدن پارچه سیاه دور گردنش و ضربه های چاقو از پا درآمده بود روبه رو شدند. بررسی ها نشان می داد طلاهای وی نیز سرقت شده و عامل جنایت آشنا بوده است.

جسدوی، که شواهد نشان می داد دو روز از مرگش گذشته با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس برای رازگشایی جنایت به تکاپو افتاد.

ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی فهرست مکالمات تلفنی دختر جوان پرداختند و به رابطه پنهانی او با یک پسر ۲۱ ساله به نام سیامک پی بردند.

ردیابی پسر جوان
ماموران به ردیابی پسر جوان پرداختند اما شواهد نشان می داد وی به محل نامعلومی گریخته است. نزدیک به سه ماه از این ماجرا گذشته بود که ماموران پلیس رد سیامک را در یزد یافتند و طی عملیات ویژه وی را در بیست و دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ دستگیر کردند.

  عکس‌های همسرم را که در گوشی‌اش دیدم خونم به جوش آمد، او را کشتم

بررسی‌ها نشان می‌داد سیامک قصد داشته مخفیانه از کشور خارج و به کشور ترکیه فرار کند که ناکام ماند. ماموران در مخفیگاه وی تعدادی از طلا های قربانی را به دست آوردند.

اعتراف قاتل
سیامک که فهمید دستش برای پلیس رو شده به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل دختر جوان اعتراف کرد.

وی گفت: چند روز قبل از قتل با شیرین در خیابان آشنا شدم و به او ابراز علاقه کردم. وقتی فهمیدم در خانه مجردی اش به تنهایی زندگی می کند بعد از چند بار صحبت تلفنی به بهانه ملاقات به خانه اش رفتم و سه شبانه روز آن جا ماندم. من یک روز متوجه شدم طلا و سکه های زیادی در خانه اش دارد. به همین خاطر به فکر سرقت طلاهایش افتادم. چون کار درست و حسابی نداشتم این فکر رهایم نمی‌کرد. تا اینکه نیمه شب بیست و یکم اسفندماه وسوسه شدم.

  قتل رییس اسبق پزشکی قانونی با شلیک گلوله (+عکس)

من مشروب خورده بودم و حالت طبیعی نداشتم که با چاقو به جانش افتادم و چند ضربه به او زدم. اما او شروع به داد و فریاد کرد. من که ترسیده بودم همسایه‌‌ها سر برسند، پارچه ای دور گردنش پیچیدم و او را خفه کردم. سپس شش النگوی طلا، زنجیر، سکه و گوشی موبایلش را دزدیدم و گریختم. من همان شب به یزد رفتم و زندگی مخفیانه‌ای را در پیش گرفتم. تصمیم داشتم به ترکیه بروم که بازداشت شدم.

به دنبال اعترافات پسر جوان وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و برایش کیفرخواست صادر شد.

قرار است وی به زودی در دادگاه محاکمه شود. این در حالی است که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

رای‌ها
امتیازدهی به مطلب
منبع: فرتاک

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx