سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حرف‌های سیاسی مجید صالحی پس از دریافت جایزه + فیلم

parantez ghatar.com ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ یک دیدگاه ۲۰۵

مجید صالحی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر، جایزه خود را که خودروی تارا بود برای کمک مردم زلزله زده خوی تقدیم کرد.

مجید صالحی پس از دریافت سیمرغ بلورین گفت: در جشنواره دموکراسی برقرار است، یکی دوست دارد بیاید و یکی هم دوست ندارد. روزهایی حالمان خوب نیست و قرار نیست در این مواقع هم‌دیگر را از ریشه بزنیم. قرار است همدرد و همراه باشیم. همه مال این آب و خاکیم و ۸۰ میلیون هموطنیم.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: آزادی بخشی از زندانیان را تبریک می‌گویم. جایزه خودروی تارا را هم به هادی حجازی‌فر عزیز می‌دهم که تقدیم به مردم خوی کند.

بخوانید  برندگان جشنواره فیلم فجر / مجید صالحی بهترین بازیگر مرد شد، «سینما متروپل» بهترین فیلم مراسم اختتامیه چهل‌ویکمین
منبع: شهرآرانیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
Hamin
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
Hamin
Guest
Hamin

آقای مجیدصالحی که جنابعالی و امثال جنابعالیو مردم آدم کردن..اینکه بیای و با سیاست همدردی با بازماندگان زلزله و تبریک از آزادی زندانیان اغتشاشات که خودتم از همون جناح هستی ..و چشاتو ببیندی و هیچ اشاره و حرفی از وحدت ملی مردم۲۲بهمن و خون شهدا نداشته باشی جای تعجبی نیس.مشکل ما گرانی و اختلاص و دزدیو…اما حرف شما کشف بی حجابی و آزادی هم تراز غربی هاو باز شدن فرهنگ غربی به این مملکت جنگ داخلی….تو و امثال از دنیا و آخرت بیخبرتون چی میدونید شهید یعنی چی اخه….کدومتون قاطی همین زندانیاکه معترض بودن وسط خیابون اومدید هان؟ ایرانی باغیرت… Read more »