سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تقلید خنده‌‌دار ترامپ از گم شدن بایدن روی صحنه /فیلم

aflatoon ghatar.com ۰۹ مهر ۱۴۰۲ دیدگاه ۱۰۱

دونالد ترامپ روز گذشته در کنوانسیون پاییزی حزب جمهوریخواه کالیفرنیا در آناهیم سخنرانی کرد.

او در این مراسم با تقلید از لحظه‌ای که جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا هنگام تلاش برای یافتن راه خروج از صحنه پس از سخنرانی، گیج شد، باعث خنده‌های شرکت‌کنندگان شد.

ترامپ با اشاره به لحظه‌ای که بایدن پس از سخنرانی هفته گذشته‌اش در مجمع عمومی سازمان ملل در شهر نیویورک، در حال سرگردانی در اطراف صحنه دیده شد، گفت: منظورم این است که آن مرد نمی‌تواند راه خود را روی استیج پیدا کند. به نظر می‌رسد بایدن گیج و سردرگم پس از این رویداد نتوانست از صحنه خارج شود.

ترامپ ادامه داد: ببینید اینجا یک مرحله از حرکات بایدن است. من هرگز این مرحله احمقانه را ندیده بودم.
ترامپ در حالی که بی هدف دور صحنه راه می‌رفت گفت: اما اگر به سمت چپ راه بروم یک پله وجود دارد. و اگر به راست راه بروم، یک پله وجود دارد. و این مرد بلند می‌شود، “من کجا هستم؟ من کجام لعنتی؟
نه، او وحشتناک است. می دانی، من نسبت به گذشته با او سرسخت‌تر هستم. او فاسدترین و بی کفایت‌ترین رئیس جمهوری است که تا به حال داشته‌ایم.

  «دونالد ترامپ» پس از ساعتی بازداشت، آزاد شد

رئیس‌جمهور سابق وقتی لحظه‌ای را تقلید کرد که به نظر می‌رسید بایدن نمی‌تواند راه خود را در صحنه پیدا کند، خنده‌ای بلند کرد.

به نظر می‌رسد ترامپ ادعا می‌کند که بایدن نامزد دموکرات‌ها در سال ۲۰۲۴ نخواهد بود، اگرچه رئیس‌جمهور کنونی در حال حاضر عملاً بدون مخالفت در انتخابات مقدماتی شرکت می‌کند. اما ترامپ فکر می‌کند که جبهه دموکرات‌ها در شرف شلوغ شدن است.

منبع: dailymail

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از