سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصادف شدید و واژگونی پژو ۲۰۶ در ورودی تونل توحید +تصاویر

didi ghatar.com ۱۴ اسفند ۹۹ دیدگاه ۵۳۵

تصادف شدید و واژگونی پژو ۲۰۶ در ورودی تونل توحید منجر به مصدومیت زن جوان شد.

تصادف پژو 206

ساعت ۲۳:۲۴ شب گذشته (۱۳ اسفند) واژگونی خودروی سواری در بزرگراه شهید چمران، ورودی تونل توحید به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران نیروهای آتش‌نشانی ایستگاه ۱۰ را به محل حادثه اعزام کرد.

اسماعیل گشایش؛ افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ به هنگام حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران، ضمن انحراف از مسیر، به شدت با بلوکهای بتونی کنارگذر تونل توحید برخورد کرد و سپس واژگون شد.

تصادف پژو 206

وی افزود: در پی این حادثه، علاوه بر وارد شدن خسارت به این خودرو، سرنشین زن (۲۵ ساله) آن دچار مصدومیت و قبل از رسیدن نیروهای امدادی، از خودرو خارج شد.

این افسر آماده آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلا فاصله پس از بررسی محل حادثه، با کشیدن یک بند لوله آبدهی و نیز قطع جریان برق خودرو اقدام به ایمن‌سازی کرده و همچنین فرد مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند تا به مرکز درمانی انتقال یابد.

تصادف پژو 206

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از انجام اقدامات اولیه و ایمن‌سازی محل با هماهنگی با عوامل راهور و جرثقیل عوامل راهنمایی و رانندگی، این وسیله‌نقلیه را به محل ایمن انتقال دادند.

تصادف پژو 206

تصادف پژو 206

تصادف پژو 206

منبع: خبرگزاری تسنیم

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از