سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

رویداد جـامعه توسعه دهندگان و برنامه نویسان ایـران به زودی در شهریور ماه برگزار خواهد شد.

abedi pulbank.ir ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۶

DevSummit رویدادی تخصصی ویژه برنامه نویسان و توسعه دهندگان ایران است که در بخش‌های مورد نیاز امروز جامعه برنامه‌نویسان و علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی شکل گرفته است و سعی در افزایش سطح دانش، انتقال تجربه و تخصص و شبکه سازی و پیشرفت دارد. این رویداد با حضور متخصصان و صاحب نظران و مشارکت کنندگان در دهمین روز شهریورماه ۱۴۰۱ در هتل قلب تهران برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش رویداد با هدف ایجاد جامعه تخصصی در راستای افزایش دانش، تجربه و شبکه سازی برنامه نویسان و توسعه دهندگان ایران شکل گرفته است و در اولین گردهمایی این رویداد، از متخصصان این حوزه و فناوری دعوت به عمل آورده ایم تا دانش، تخصص و تجربه خود را در اختیار مشتاقان و علاقه مندان قرار دهند.

رویدادی که قرار هست از هر حیث استاندارد و به روز باشد، سعی دارد با هدف فراهم سازی بستری جهت آموزش و ارتقا سطح دانش شرکت کنندگان با همراهی ارائه دهندگان خبره، مورد تایید و برگزیده اکوسیستم خود در راستای هرچه بهتر اجرا کردن این مهم، فضای آموزش و انتقال تجربه جهت نیازمندی‌های رشد تخصصی و فردی را برای مخاطبان به ارمغان آورد. DevSummit هم برای دوستداران و علاقه‌مندان به علوم برنامه نویسی کارا و مفید خواهد بود هم برای توسعه‌دهندگانی که قصد ارتقا سطح دانش فنی و مهارت­های فردی خود را دارند و می‌خواهند خود را با آخرین استانداردهای روز دنیای برنامه‌نویسی و تکنولوژی بروزرسانی کنند.

برنامه‌ها و محورهای گفتگو در اولین دوره از رویداد DevSummit متشکل از:

“رودمپ برنامه نویسی و آموزش مهارتهای نرم و پرسونال برندینگ”
“چالش‌های برنامه نویسان و الزام دانش مارکتینگ برای برنامه نویسان”
“مهارت های ورود به بازار کار جهانی (درآمد ارزی)”
“اهمیت و چگونگی تست نویسی در پروژه­های برنامه نویسی”
از موضوعات سخنرانی این رویداد می‌باشد. و در ادامه با برگزاری پنل‌ تخصصی درباره “مقایسه CMS اختصاصی یا وردپرس” تجربیات و چالش­های افراد موفق این حوزه را بررسی خواهد کرد.

ایونت تخصصی DevSummit برترین رویداد جـامعه توسعه دهندگان و برنامه نویسان ایـران

در اولین رویداد DevSummit از تجربیات سخنرانان و اساتید مطرحی چون آقایان لقمان آوند(بنیان‌گذار سون لرن)، وحید بهرامیان(مدیرعامل ژاکت)، حسن جهان( توسعه دهنده انوتو و هم بنیان گذار دشت)، کیوان علی محمدی (لید تیم تکنیکال اسنپ فود)، در قالب موضوعات سخنرانی و آقایان محمدعلی طوقانی (توسعه دهنده ارشد نرم افزار و بنیان گذار جهشینو)، علیرضا یوسفی (سرپرست تیم فنی زرین پال)، هومن نقی­ای (مدیرفنی زرین پال) و آقای آرش سروری(برنامه ساز فناوری و مشاور استارت­اپ­ها) در پنل انتقال تجربه (یک پنل تخصصی ۴ نفره) بهره مند خواهیم شد. همچنین مجری این رویداد آقای آرش سروری می‌باشند.

این رویداد با حضور متخصصان و صاحب نظران و مشارکت کنندگان در دهمین روز شهریورماه ۱۴۰۱ در هتل قلب تهران برگزار خواهد شد. علاقه مندان جهت شرکت در رویداد DevSummit از تاریخ ۲۹ مرداد می­توانند به صورت حضوری و آنلاین از طریق وبسایت رویداد ثبت نام نمایند.

بلیت ثبت نام زودهنگام ( حضوری و آنلاین ) به مدت ۳روز از تاریخ ۲۹ مرداد الی ۳۱ مرداد با ۴۰% تخفیف در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

“روابط عمومی رویداد DevSummit”

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از